Trwa ładowanie...
d12wdfr

Będzie Star Wars Jedi: Fallen Order 2? Respawn opowiada o planach

"Star Wars Jedi: Fallen Order" okazał się hitem i jednocześnie sporym zaskoczeniem dla graczy. Niewiele osób spodziewało się tak dobrej gry od początkującego zespołu. Studio Respawn przyznaje, że myśli nad kontynuacją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Respawn szykuje kontynuację hitu?
Respawn szykuje kontynuację hitu? (Materiały prasowe)
d12wdfr

"Star Wars Jedi: Fallen Order" zostało bardzo dobrze przyjęte przez graczy i recenzentów, a wyniki sprzedaży wyglądają na tyle dobrze, że zarówno twórcy ze studia Respaw, jak i EA mogą myśleć nad kontynuacją serii. I chociaż gra nie rekordu sprzedaży, jakim może pochwalić się najnowsza odsłona serii "Pokemon", to jednak jest to zdecydowanie tytuł, który warto dodać do swojej biblioteki gier.

Gra jest najlepiej sprzedającym się tytułem z uniwersum Gwiezdnych Wojen od EA na PC, a także najszybciej sprzedającą się grą w dystrybucji elektronicznej, która powstała na licencji Star Wars. To ogromny potencjał, nie dziwi więc, że twórcy myślą nad kontynuacją. W rozmowie z GamesRadar Charlie Houser, dyrektor ds. strategii marki w Respawn przyznał, że studio chętnie podejmie prace nad kolejnymi odsłonami serii:

- To było prawdziwe trzęsienie ziemi. Dla nowego zespołu, który powstał w Respawn, była to wyjątkowa lekcja - przyznaje Houser - Chcielibyśmy kontynuować pracę nad niesamowitymi historiami opowiedzianymi w świecie Gwiezdnych Wojen - dodaje. Przyznaje również, że bardzo liczy na opinie i komentarze graczy, dzięki czemu kolejne odsłony gry będą mogły być jeszcze lepsze.

d12wdfr

Zobacz też: "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" Ostatni zwiastun epickiej sagi

Oczywiście ostateczna decyzja, czy powstanie "Star Wars Jedi: Fallen Order 2" należy do EA. Studio znane jest z decyzji, które trudno czasem zrozumieć, jednak mamy nadzieję, że potencjał, jaki ma w sobie studio oraz marka nie zostanie zmarnowany.

d12wdfr

Podziel się opinią

Share
d12wdfr
d12wdfr
Więcej tematów