Trwa ładowanie...

Battle Royale w "Counter-Strike: Global Offensive". Od teraz gra jest całkowicie za darmo

"CS:GO" otrzymało tryb Battle Royale. To niesłychane - jeszcze do niedawna mogło wydawać się to kiepskim żartem, ale teraz stało się faktem. Nowy tryb hitu Valve otrzymał nazwę "Danger Zone". To nie wszystko. "CS:GO" jest też całkiem darmowy!

Battle Royale w "Counter-Strike: Global Offensive". Od teraz gra jest całkowicie za darmoŹródło: Materiały prasowe
d3a1h3w
d3a1h3w

"Counter Strike: Global Offensive" z nowym trybem. Tym razem do gry dodano rozgrywkę Battle Royale, będącą aktualnie najpopularniejszym motywem gry online. Jednak jak zaznacza Valve, trochę różni się od standardowej walki o przetrwanie.

Battle Royale w "CS:GO"

W Danger Zone, czyli nowy tryb Battle Royale w "CS:GO", można grać na dwa sposoby. Solo, w dwu albo trzyosobowych składach. Czyli mamy trochę mniej standardowy podział, bo zwykle możemy grać w cztery osoby. To może być minus nowego Battle Royale.

"CS:GO" od teraz za darmo!

Ale to jeszcze nie wszystko. Od teraz "CS:GO" jest "free to play", czyli całkowicie darmowe. Jednak każdy gracz, który zagrał w standardowy tryb przed aktualizacją, otrzyma specjalną odznakę, którą może dodać do swojego konta. Konto każdego gracza zostało dodane także do statusu Prime.

Nowa skrzynka - "Danger Zone"

Z okazji wprowadzenia Battle Royale do gry trafiła także nowa skrzynka. Nazwano ją tak samo jak nowy tryb, czyli "Danger Zone". Zawiera kilkanaście nowych skinów, które możecie zobaczyć na blogu Valve.

d3a1h3w

Battle Royale kontra "CS:GO"

"CS:GO" od lat było największym hitem, a wręcz liderem strzelanek typu FPS. W ostatnim roku gra straciła jednak sporo graczy, ze względu na rosnące zainteresowanie rozgrywką w trybie Battle Royale. Wówczas na prowadzenie wysunęły się najpierw "PlayerUknown's Battlegrounds" oraz "Fortnite". Drugi z tych tytułów jest dostępny całkowicie za darmo i jest aktualnie najpopularniejszą sieciową grą.

"Fortnite" i "PUBG" mają o tyle przewagę, że są dostępne także w wersjach na konsole czy platformy Android i iOS. Szczególnie pierwsza z nich - "Fortnite", który niebawem otrzyma całkowity cross-play, czyli możliwość jednoczesnej rozgrywki graczy na kilku różnych urządzeniach. Posiadacze PC, Xbox, PlayStation i smartfony zagrają razem. Pod tym względem "CS:GO" zostaje w tyle.

d3a1h3w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3a1h3w
Więcej tematów