WP

Assassin's Creed Odyssey – Gamescom 2018

Twórcy Assassin's Creed Odyssey podczas Gamescom 2018 zaprezentowali najnowsze zapowiedzi fabularne swojej produkcji. Poznajmy bliżej jakie wyzwania staną przed Kassandrą i Alexiosem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje 5 października.
Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje 5 października. (Materiały prasowe)
WP

Assassin's Creed Odyssey – fabuła

Fabuła Assassin's Creed Odyssey będzie osadzona w Starożytnej Grecji. Głównymi bohaterami zostali wygnańcy. Ludzi nie chciani w swoich społeczeństwach, którzy podejmą walkę o uratowanie świata. Podczas przygody przyjdzie nam się zmierzyć z rzeszami ludzkich wrogów, ale również z mitycznymi stworzeniami. Walkę o lepsze jutro stoczymy z Minotaurem, wilkiem Lykaonem, niedźwiedziem Kallisto i wieloma innymi wrogami. Ważnym elementem rozgrywki będzie z pewnością wątek Meduzy. Podczas wędrówki przez Grecję stoczymy pojedynki na lądzie, ale również na pokładzie statków i pod powierzchnią wody. Ciekawym rozwiązaniem jest również wielowątkowość oraz wpływ gracza na fabułę gry. To od naszego wyboru będzie zależało jak potoczą się losy wybranego przez nas bohatera. Assassin's Creed Odyssey będzie miało kilka zakończeń i tylko od grającego zależeć będzie, który scenariusz zostanie zrealizowany podczas jego rozgrywki.

Assassin's Creed Odyssey – kwestie techniczne

WP

Najnowsza produkcja od Ubisoft będzie gratką dla fanów mitycznego świata, dobrej rozgrywki oraz przepięknej i realistycznej grafiki komputerowej. Jeśli chodzi o mechanikę gryAssassin's Creed Odyssey gracze powinni spodziewać się rozwiązań podobnych do tych zastosowanych w Assassin's Creed Origin. Ciężko bowiem oczekiwać stworzenia zupełnie nowego systemu rozgrywki w zaledwie dwa lata. Dodatkowo poprzednie rozwiązania spotkały się z pozytywnym odbiorem fanów tytułu, dlatego z pewnością zastaną one powielone w najnowszym tytule.

Assassin's Creed Odyssey - premiera

Assassin's Creed Odyssey na sklepowych półkach zadebiutuje już 5 października. Na nieco wcześniejszy dostęp do świata tej gry mogą liczyć członkowie Clubu Ubisoft, którzy zamówią grę w trakcie przedsprzedaży. Cena Assassin's Creed Odyssey w wersji podstawowej wynosi około 230 zł. Kupujący grę w ofercie preorder mogą liczyć na dostęp do bonusowej misji –„Niewidomy Władca”.

Assassin's Creed Odyssey – Kassandra

WP

Assassin's Creed Odyssey - Alexios

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP