ycipk-2quibv

Aplikacja randkowa od KFC. Umówisz się z pułkownikiem Sandersem?

KFC tworzy grę, która jest jak aplikacja randkowa. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jej stylistyka - będzie to symulator romansu z pułkownikiem Sandersem, ubrany w typowo japońską grafikę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
KFC i aplikacja randkowa
KFC i aplikacja randkowa (KFC)
ycipk-2quibv

KFC pracuje ze studiem Psyop nad grą, w której twoim celem będzie zdobycie serca pułkownika Sandersa. Nie jest to jednak amerykańska wersja jowialnego starszego pana, ale powalająco przystojny mistrz przyprawiania kurczaka, narysowany w stylu anime. Psyop ma na koncie takie hity, jak Clash Royale i Clash of Clans.

Gra KFC ma tytuł "I Love You Colonel Sanders! A Finger Lickin’ Good Dating Simulator" czyli "Kocham pana pułkowniku Sanders! Symulator randkowania dobry, że palce lizać".

I love you colonel Sanders. Gra randkowa KFC KFC
Podziel się
ycipk-2quibv

Ty wcielisz się w młodego adepta sztuk kulinarnych. Będziesz uczyć się w tej samej klasie, co pułkownik Sanders i będziesz mieć sporo szans, by się z nim umówić. Oczywiście będziesz mieć konkurencję, a twoim nauczycielem będzie profesor Dog - gadający pies - bo czemu nie? Jeśli ukończysz szkołę z dobrymi stopniami, pułkownik Sanders może zaproponować ci wspólne prowadzenie kurczakowego biznesu.

Fabuła będzie pełna emocji. KFC obiecuje starcia kulinarne, walki i wielogodzinną, wciągającą rozrywkę. Zakończenie gry pozostaje tajemnicą, ale na pewno grając poznasz 11 sekretnych przepisów i uzyskasz dyplom ukończenia fikcyjnej szkoły gastronomicznej.

Zapowiedź gry pojawiła się już na Steamie. "I love you colonel Sanders" będzie dostępna 24 września za darmo.

ycipk-2quibv
Polub WP Gry
ycipk-2quibv
ycipk-2quibv
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2quibv