Trwa ładowanie...
d3amq3e

Aplikacja randkowa od KFC. Umówisz się z pułkownikiem Sandersem?

KFC tworzy grę, która jest jak aplikacja randkowa. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jej stylistyka - będzie to symulator romansu z pułkownikiem Sandersem, ubrany w typowo japońską grafikę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
KFC i aplikacja randkowa
KFC i aplikacja randkowa (KFC)
d3amq3e

KFC pracuje ze studiem Psyop nad grą, w której twoim celem będzie zdobycie serca pułkownika Sandersa. Nie jest to jednak amerykańska wersja jowialnego starszego pana, ale powalająco przystojny mistrz przyprawiania kurczaka, narysowany w stylu anime. Psyop ma na koncie takie hity, jak Clash Royale i Clash of Clans.

Gra KFC ma tytuł "I Love You Colonel Sanders! A Finger Lickin’ Good Dating Simulator" czyli "Kocham pana pułkowniku Sanders! Symulator randkowania dobry, że palce lizać".

I love you colonel Sanders. Gra randkowa KFC KFC
I love you colonel Sanders. Gra randkowa KFC

Ty wcielisz się w młodego adepta sztuk kulinarnych. Będziesz uczyć się w tej samej klasie, co pułkownik Sanders i będziesz mieć sporo szans, by się z nim umówić. Oczywiście będziesz mieć konkurencję, a twoim nauczycielem będzie profesor Dog - gadający pies - bo czemu nie? Jeśli ukończysz szkołę z dobrymi stopniami, pułkownik Sanders może zaproponować ci wspólne prowadzenie kurczakowego biznesu.

Fabuła będzie pełna emocji. KFC obiecuje starcia kulinarne, walki i wielogodzinną, wciągającą rozrywkę. Zakończenie gry pozostaje tajemnicą, ale na pewno grając poznasz 11 sekretnych przepisów i uzyskasz dyplom ukończenia fikcyjnej szkoły gastronomicznej.

Zapowiedź gry pojawiła się już na Steamie. "I love you colonel Sanders" będzie dostępna 24 września za darmo.

d3amq3e

Podziel się opinią

Share

d3amq3e

d3amq3e