Trwa ładowanie...
holderName

Apex Legends trafi na urządzenia mobilne

Apex Legends to silny konkurent dla Fortnite’a, który, aby zwiększyć swoje szanse na przejęcie rynku, EA planuje wydać na urządzenia mobilne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Apex Legends" zarabia miliony
"Apex Legends" zarabia miliony (Materiały prasowe)
holderName

Apex Legends - battle royale od studia Respawn Entertainment został udostępniony na platformie Origin w lutym 2019. Nie towarzyszyła tytułowi żadna kampania marketingowa, ale szybko gra zyskała ogromne zainteresowanie i ciszy się popularnością wśród ponad 50 milionów graczy. To czyni ją silnym konkurentem dla Fortnite’a, w który obecnie gra około 200 milionów osób.

Apex Legends na urządzeniach mobilnych

Nie dziwi więc decyzja EA o wydaniu na Apex Legends na smartfony i tablety. W swoich planach wydawniczych EA ma również zamiar wydać na urządzenia mobilne battle royale umieszczony w uniwersum innej gry tego samego studia – Titanfall. Chociaż wydawca nie ogłosił jeszcze, na jakie systemy zostanie wydana mobilna wersja gry, to najprawdopodobniej możemy liczyć na to, że pojawi się na systemach Android i iOS. Kolejnym ważnym krokiem wydawniczym dla Apex Legends będzie pojawienie się również na rynku Chińskim.

Zobacz także: Nie tylko Xbox One i pecety. EA Access w końcu na PlayStation 4

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów