Trwa ładowanie...
d43ginq

Apex Legends. Gdzie lądować w trybie "Deja Łup"? Pomoże ci ta mapa

W grze Apex Legends rozpoczęło się wydarzenie "Przejęcie Systemu" czy też w angielskiej wersji "System Override". Towarzyszy mu nowy tymczasowy tryb "Deja Łup", w którym przedmioty zawsze pojawiają się w tym samym miejscu. Jak znaleźć najlepsze? Poniżej znajdziecie mapkę przedmiotów w Apex Legends.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W dniach 3-17 marca odbywa się wydarzenie "Przejęcie systemu"
W dniach 3-17 marca odbywa się wydarzenie "Przejęcie systemu" (Apex Legends)
d43ginq

Ostania aktualizacja w Apex Legends przyniosła sporo zmian. Gracze mogą teraz unieść znacznie mniej przedmiotów w ekwipunku, co szczególnie dotyczy przedmiotów leczących i granatów. Tym samym delikatnie zbalansowano różnice między plecakami, które niekiedy trudno znaleźć na początku gry.

Apex Legends - gdzie lądować w trybie "Deja Łup"?

Każdego dnia w "Deja Łup" transporter lata po tej jednej trasie, a strefa gry kończy się w tym samym miejscu. Codziennie więc nowy tryb delikatnie się zmienia, ale jedno pozostaje bez zmian - przedmioty zawsze pojawiają się w tym samym miejscu. Gdzie najlepiej lądować? Sprawdźcie poniższą mapę łupów.

imgur
Podziel się

Mapa przedmiotów w trybie "Deja Łup" Apex Legends" pokazuje najlepsze lokalizacje do lądowania. Szczególnie dobrym miejscem jest pociąg, który z powodu awarii stoi cały czas na stacji "Powietrzny Hak / Skyhook". Wagoniki są pełne najlepszego łupu, w tym złotej lufy oraz pancerza. Ale uważajcie, te przedmioty przyciągają uwagę co najmniej kilku zespołów w każdej grze.

d43ginq

Przewrotnie dobrym miejscem do lądowania jest "Zachodni Fragment". Może nie ma tam złotych przedmiotów, ale znajdziecie kilka pancerzy ewoluujących, a także dużo uzbrojenia i przedmiotów leczących. W tej strefie znajdziecie też wielu przeciwników, co pozwoli szybko ewoluować pancerze. O ile nie zostaniecie pokonani.

Zobacz też:Apex Legends wyłączał się przez polskie znaki. EA wyeliminowało problem… usuwając je z Origin

d43ginq

Podziel się opinią

Share

d43ginq

d43ginq