Trwa ładowanie...
d4fd90w

Aladyn i Król Lew do kupienia na Xbox One, PS4 i Nintendo Switch. Reedycje klasyków

Kto kiedyś nie grał, albo chociaż kiedykolwiek nie zetknął się z kultowymi grami platformowymi na podstawie nie mniej znanych i lubianych animacji Disneya? Już teraz można kupić reedycje takich gier jak Aladyn i Król Lew na Xbox One, PS4 i Switch.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aladyn i Król Lew dostępne na nowych konsolach.
Aladyn i Król Lew dostępne na nowych konsolach. (Facebook.com, Fot: Facebook)
d4fd90w

Produkcje są w wydaniu angielskim, nigdy nie były tłumaczone na język polski. W takim wypadku dostaniemy je pod nazwą Disney Classic Games Aladdin & Lion King. Tak, w jednym pudełku znalazły się oba klasyczne tytuły, nie trzeba kupować ich osobno.

   Materiały prasowe

Aladyn przybliża historię tytułowego bohatera, który musi pokonać złego wezyra i ocalić Jasminę. To historia pełna arabskiej magii. Król Lew jest podróżą lwa Simby, który wraz z Timonem i Pumbą muszą powrócić i przeciwstawić się Skazie.

d4fd90w

Nowe konsole, klasyczne gry Disneya

Obie gry są dostosowane do najnowszych konsol Microsoft Xbox One, Sony PS4 i Nintendo Switch, więc nie trzeba wgłębiać się w temat emulacji systemu MS-DOS na komputerze czy szukać starych, już dawno niewspieranych konsol. Niestety zabrakło wersji na komputery.

   Materiały prasowe

Jak komunikuje polski wydawca CDP, Aladyn i Król Lew w dwupaku to poprawa grafiki, nowe funkcje, ulepszenia trybów gry czy nawet multiplayer do rozgrywki wieloosobowej. Obie produkcje włączymy w rozdzielczości full HD (1080p) przy formacie obrazu przyjaznym dla nowoczesnych ekranów panoramicznych. Dostajemy też filtry, które naśladują np. stare kineskopowe telewizory.

Usprawnienia i dodatki w Aladynie i Królu Lwie

Pewne sekwencje w latach ’90, kiedy gry wyszły do sprzedaży, mogły być zbyt trudne dla części użytkowników. Teraz można zapisać rozgrywkę w dowolnym momencie, czy pominąć karkołomny fragment.

Ciekawym dodatkiem jest ścieżka dźwiękowa i tak zwane muzeum, w którym zajrzymy za kulisy produkcji Aladyna i Króla Lwa. To wiele wywiadów, grafik koncepcyjnych czy starych materiałów marketingowych powiązanych z grami.

d4fd90w

To świetny pretekst, aby odświeżyć wspomnienia z dzieciństwa, albo przybliżyć klasyczne animacje młodemu pokoleniu. Po rodzinnym seansie filmów animowanych z lat ’90, to na pewno dobre uzupełnienie.

   Materiały prasowe

Wszystkie edycje (na Xbox One, PS4 i Nintendo Switch) można już kupić w wersjach pudełkowych w stacjonarnych sklepach z grami wideo oraz w Internecie.

d4fd90w

Podziel się opinią

Share

d4fd90w

d4fd90w
Więcej tematów