Trwa ładowanie...

7 stref w 7 dni – Sony PlayStation na WGW 2017

PlayStation prezentuje stoisko na WGW oraz ogłasza nowe, grywalne tytuły na PS VR

7 stref w 7 dni – Sony PlayStation na WGW 2017Źródło: Mindspot
d1wslpr
d1wslpr

Podczas targów Warsaw Games Week, które odbędą się w warszawskim Expo XXI w dniach 13-15 października, fani wirtualnej rzeczywistości będą mieli okazję po raz pierwszy w Polsce sprawdzić nowe tytuły na PlayStation VR. W specjalnej strefie poświęconej wirtualnej rzeczywistości na stoisku PlayStation dostępne będą zarówno dobrze znane hity ("Farpoint" oraz "Until Dawn: Rush of Blood") jak i dopiero nadchodzące na ten system produkcje. W strefie PS VR na graczy czekać będą stanowiska z grami:

• "Bravo Team –– First Person Shooter", którego akcja rozgrywa się w typowym, środkowoeuropejskim mieście. Drużyna komandosów ma eskortować prezydenta, niestety misja kończy się zabójstwem VIPa, a cały kraj staje w obliczu zagrożenia rozpadem. Esencją gry jest współpraca z członkami drużyny, zarówno w trybie dla pojedynczego gracza jak i kooperacji dla dwóch graczy online. Ten drugi tryb będą mogli sprawdzić gracze na targach WGW.

• "The Inpatient –– Mroczna opowieść", w której gracz wciela się w rolę cierpiącego na amnezję pacjenta tajemniczego Sanatorium Blackwood. Bohater musi dowiedzieć się, kim tak naprawdę jest i dlaczego trafił do tego dziwnego ośrodka. Każda decyzja ma tu swoje znaczenie i konsekwencje, a rozgrywka może zakończyć się na wiele różnych sposobów. Gra prezentuje wydarzenia wyprzedzające o ponad 60 lat historię znaną z nagradzanej gry Untill Dawn.

• "Spider-Man Homecoming Experience" – Interaktywne przeżycie, które pozwoli grającym poczuć się niczym słynny człowiek-pająk.

d1wslpr

• "Stifled" - Połączenie gry przygodowej i horroru z zupełnie nowym podejściem do rozgrywki. Gracz wciela się w postać Davida Ridleya, którego umysł stopniowo ulega strasznemu doświadczeniu, sprawiając, że pogrąża się on w ciemnościach. Jedynym sposobem na odnalezienie się w otaczającym świecie staje się echolokacja - poprzez emitowanie dźwięków, stukanie w przedmioty czy nawet gwizdanie (gra wykorzystuje wbudowany w PS VR mikrofon) można poznać otoczenie. Należy jednak zachować ostrożność, mroczne kreatury z umysłu Davida przyciąga hałas, potrafią nawet usłyszeć strach gracza.

Ponadto na stoisku PlayStation na graczy czekać będzie 8 stanowisk z "Gran Turismo Sport" w trybie VR. Kod dostępny na WGW pozwoli na rozglądanie się po kokpitach samochodów, co pozwali poczuć się jakbyśmy naprawdę siedzieli w sportowym samochodzie. W pełnej wersji gry możliwe będą również pojedynki 1 na 1 na torach wyścigowych w wirtualnej rzeczywistości.

Rozmieszczenie poszczególnych stanowisk do gier w strefie PlayStation na WGW zobaczyć można na zaprezentowanych właśnie grafikach. Na ponad 1300 metrach kwadratowych znajdzie się ich ponad 100. Dodatkowo na graczy czekają spotkania z ekipą PlayStation Plus Extra, a dla abonentów PlayStation Plus możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanej Strefy Chillout, konkursy na scenie głównej i wiele innych aktywności, takich jak możliwość zagrania w gry "Gran Turismo Sport", "Detroit" czy "Star Wars Battlefront II".

Aby być na bieżąco z wszystkimi atrakcjami śledźcie profile społecznościowe:
Sony Playstation
Facebook – https://www.facebook.com/SonyPlaystation/
Twitter - https://twitter.com/PlayStationPL
Warsaw Games Week:
Strona wydarzenia - https://warsawgamesweek.pl/
Facebook – https://www.facebook.com/warsawgamesweek/
Twitter - https://twitter.com/warsawgamesweekhttps://twitter.com/warsawgamesweek

d1wslpr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wslpr
Więcej tematów