Trwa ładowanie...

10 milionów graczy na jednym koncercie. Marshmello zagrał w "Fortnite"

Gracze "Fortnite" mieli wyjątkowo udany weekend. Producenci gry, studio Epic Games zorganizowało im wirtualny koncert, z niesamowicie popularnym DJ'em, znanym szczególnie w społeczności YouTube'a.

10 milionów graczy na jednym koncercie. Marshmello zagrał w "Fortnite"Źródło: Youtube.com, fot: Polygon
dz36nny
dz36nny

Gościem wirtualnej rozgrywki w ubiegły weekend był Marshmello. Gracze pojawili się na mapie bez broni, tuż przed sceną, zupełnie jak na festiwalu muzycznym. W grze pojawił się także on - Marshmello, jako DJ grający koncert. A pod scenę przybyły prawdziwe tłumy.

Gdyby uznać to za rzeczywisty koncert, to pewnie padł by tutaj niesamowity rekord. Epic Games poinformowało, że na wirtualną imprezę przybyło aż 10 milionów graczy. Jak to wyglądało? Zobaczcie poniżej.

Scena przypominała wziętą z prawdziwego zdarzenia. Za Marshmello pojawiło się kilka ekranów, na których wyświetlano tekst piosenek i imponujące wizualizacje. Zamiast walczyć ze sobą, gracze tańczyli, skakali i dobrze się przy tym bawili. Całość trwała ponad 10 minut.

dz36nny

Gracze byli zachwyceni pomysłem i sposobem jego realizacji. I rzeczywiście nie ma co się dziwić. "Fortnite" świetnie pracuje nad budowaniem swojego wizerunku jako gry bliskiej społeczności. Kilka miesięcy temu również to pokazali, tworząc równie ciekawe wydarzenie.

"Fortnite" robi to po raz kolejny

Z okazji premiery filmu "Avengers: Infinity War", w grze pojawił się kluczowy element znany właśnie z tej ekranizacji. Była to rękawica Thanosa, po której podniesieniu zamienialiśmy się w antagonistę, z którym mierzyli się "Avengersi". Wówczas gracze otrzymywali niesamowite moce i byli praktycznie niepokonani.

Koncert Marshmello prawdopodobnie był ciekawym sposobem na reklamę nowego zestawu skórek przedstawiającej postać właśnie tego artysty. Dodano także emotkę, czyli animację przypominającą taniec, który nawiązuje do Marshmello.

dz36nny

Kim jest Marshmello?

Marshmello (Christopher Comstock) jest producentem muzycznym, szczególnie popularnym w Stanach Zjednoczonych. Najpopularniejszy z jego utworów zebrał aż 1,1 miliarda wyświetleń w ciągu niecałych trzech lat. Marshmello, to nie tylko muzyka, ale też postać. Niewykluczone, że między innymi temu zawdzięcza swoją popularność.

Zobacz też: 10 najlepszych i darmowych gier na Steam

dz36nny
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz36nny
Więcej tematów