Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
Fortnite

Fortnite zagości podczas IEM Expo

ESL i Epic Games z gigantyczną strefą Fortnite podczas IEM Expo. Przygotujcie się na dwa weekendy atrakcji i turnieje o łącznej puli nagród która wynosi prawie 2,5 mln zł.

Fortnite zagości podczas IEM ExpoŹródło: East News
d3e009p
d3e009p

ESL i Epic Games łączą siły i ogłaszają współpracę, której efektem jest pojawienie się nowego tytułu szturmem podbijającego świat. IEM Expo 2019 będzie gospodarzem wydarzenia ESL Katowice Royale - Featuring Fortnite! Podczas dwóch weekendów event w Katowicach odwiedzi 200 najlepszych na świecie graczy oraz influencerów związanych z Fortnite. Podczas pierwszego weekendu rozegrana zostanie polska edycja rozgrywek, w której do wygrania będzie ok. 380 000 zł (23 - 24 lutego), natomiast tydzień później - 1 - 3 marca, rozegrany zostanie turniej międzynarodowy, którego pula nagród wynosi ok. 1,9 mln zł.

Na pierwszy weekend (23-24 lutego) zaplanowano dwa dni turniejów, w których udział wezmą najlepsi polscy gracze oraz influencerzy Fortnite. Podczas drugiego weekendu, przez trzy dni, najlepsi gracze z całego świata będą walczyć o lwią część puli nagród. Kibice, którzy nie będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu na miejscu, otrzymają możliwość śledzenia rozgrywek na żywo w Internecie.

„ESL Katowice Royale - Featuring Fortnite to nasz pierwszy międzynarodowy turniej Fortnite i jesteśmy z tego powodu niezmiernie podekscytowani", powiedział Sebastian Weishaar, Chief Product Officer w ESL. „Fani z całego świata znają naszą katowicką imprezę i przywożąc do Katowic jedną z najpopularniejszych gier na świecie, mamy poczucie, że świetnie się tu wpasuje".

„Fortnite to gra, która znana jest na całym świecie, a jej fani to niesamowici pasjonaci gamingu. Współpraca z ESL w Katowicach daje nam szansę zaprezentowania niektórych z tych niesamowitych międzynarodowych talentów" - dodał Rob Hodson, Esports Manager w Epic Games.

d3e009p

Strefa Fortnite, która zajmie gigantyczną powierzchnię 2500 m2, wyposażona zostanie w 100 komputerów PC i 100 konsol PS4. Zapraszamy kibiców Fortnite nie tylko do oglądania wydarzeń na scenie głównej, lecz także aktywnego uczestnictwa w turniejach otwartych z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. ESL Katowice Royale – Featuring Fortnite to wydarzenie, które daje możliwość każdemu z uczestników strefy free-to-play szansę na wygranie nagród rzeczowych z puli nagród o wartości prawie 200 000 zł.
W tym momencie potwierdzona została obecność następujących par influencerów:

72hrs i Chap, 7ssk7 i Jamside, Bizzle i Dmo, Boyerxd i Crippa, Dementos i Fwexy, Hoopek i Sk1x, Issa i Kamo, Kinstaar i Hunter, Magin i Juganza, Mirwana i Inclyde, Mitr0 i Khuna, Motor i ErycTriceps, Nate Hill i FunkBomb, RazZzero0o i x8, Saf i Zayt, Sak0ner i Skram, Skite i Vato, Taiovsky i Nero, Teeqzy i Mushway, Tfue i Cloak, TheVic i Blaxou, Vivid i Poach, ZexRow i Vinny1x.
Więcej szczegółów dotyczących tego wydarzenia i kolejnych biorących w nim udział influencerów zdradzimy w nadchodzącym tygodniu. Aby być na bieżąco z nowościami dotyczącymi ESL Katowice Royale – Featuring Fortnite, zachęcamy do śledzenia strony ESL Fortnite na Twitterze, Facebooku i Instagramie.

d3e009p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3e009p
Więcej tematów