Trwa ładowanie...
d2zu9cy

Zostań w domu z Łowcami Zombi i Obrońcami Galaktyki

Zostań w domu i walcz z zombi o cenne nagrody w ekscytującym Turnieju Domowym! Start już od 1 kwietnia, więc bądź gotowy na ekscytującą walkę o miano najgroźniejszego wojownika na serwerze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zostań w domu z Łowcami Zombi i Obrońcami Galaktyki
(Materiały prasowe, Fot: Materiał Partnera)
d2zu9cy

Artykuł sponsorowany

Czasy pandemii nie są łatwe i wymagają podwójnych środków ostrożności; oddaj się bezpiecznej rozrywce w zaciszach swojego mieszkania. Turniej Domowy rusza o północy 1 kwietnia i bądź gotowy na walkę z wieloma rywalami, którzy tylko czekają na Twoje potknięcie. Wojna o nagrody będzie trwała, aż do 30 kwietnia! W tym czasie musisz regularnie wykonywać wskazane zadania w grach i zbierać specjalne punkty aktywności. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 30 kwietnia 2020 o 23:59:59.

Dodatkowo, jak twórcy wprowadzili specjalny kod ZOSTANWDOMU, który zasili wasze konto w grze sumą 300 Monet.

d2zu9cy

Wojna w czasach apokalipsy, czyli Łowcy Zombi - jedna z najpopularniejszych polskich gier o zombi, w której staniesz się nieustraszonym pogromcą umarlaków. Korporacja SIRUS i jej sekretne knowania doprowadziły do śmiertelnej epidemii; zatrzymaj wygłodniałe armie nieumarłych i uratuj resztki ludzkości. Graj ze znajomymi i stwórz siejący postrach gang oraz odkryj wciągające formy rozgrywki grupowej!

Obrońcy Galaktyki to polska produkcja sci-fi, w której przeżyjecie wielką kosmiczną przygodę. Przenieś się do świata, w którym ludzkość mieszka wśród gwiazd i kolonizuje najdalsze planety naszej galaktyki. Na jednej z kolonizowanych planet dochodzi do incydentu: twoją misją jest gruntownie zbadać sytuację i zabezpieczyć złoża surowca. Problemy rozpoczynają się wraz z wejściem na orbitę planety, kiedy Twój statek zostaje zaatakowany przez kosmicznych piratów…

Łowcy Zombi graj na: https://centralagier.wp.pl/Lowcy-Zombi/graj

Obrońcy Galaktyki graj na: https://centralagier.wp.pl/Obroncy-Galaktyki/graj

Artykuł sponsorowany

d2zu9cy

Podziel się opinią

Share
d2zu9cy
d2zu9cy
Więcej tematów