Trwa ładowanie...

Zostań w domu z GameDesire!

Zdajemy sobie sprawę, że nagła zmiana wszystkich dotychczasowych nawyków nie jest prosta. Dlatego proponujemy Wam udział w akcji: #ZostajęWDomu - spędźcie ten czas razem z innymi graczami GameDesire.

Zostań w domu z GameDesire!Źródło: Materiały prasowe, fot: Materiał Partnera
du9t9b2
du9t9b2
Artykuł sponsorowany

Już teraz możesz w serwisie https://gryonline.wp.pl/events/stay-home:

1.Odebrać darmowy prezent "#ZostajęWDomu", aby pokazać wszystkim odwiedzającym Twój profil, że bierzesz udział w akcji i dać im dobry przykład.

2.Kliknąć przycisk "Jestem w domu". Każde kliknięcie to 2.000 żetonów dopisane do Twojego konta.

  • Jeśli klikniesz przycisk 3x w ciągu doby, otrzymasz dodatkowo kwotę 10.000 Żetonów oraz achievement specjalny - Pogromca Wirusa. Każdy z takich achievementów będzie dodatkowo punktowany - gracz otrzyma 2pkt.
  • Jeśli klikniesz przycisk 7x w ciągu doby, otrzymasz dodatkowo kwotę 20.000 Żetonów oraz achievement specjalny - Jestem Szczepionką! Każdy z takich achievementów będzie dodatkowo punktowany - gracz otrzyma 5pkt.
  • Pamiętaj - oba achievementy możesz zdobyć wielokrotnie każdego dnia!
  • Pula nagród dla graczy, którzy osiągną 30 punktów za gromadzenie achievementów specjalnych (szczegółowe zasady punktacji w regulaminie) wynosi 250.000.000 ŻETONÓW!
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Materiał Partnera
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Materiał Partnera

Przycisk Jestem w domu będzie się samoczynnie aktywował co godzinę! Jedynym warunkiem aktywacji jest zagranie w dowolną grę na GameDesire i posiadanie zweryfikowanego konta na naszym serwisie.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Materiał Partnera

3.Zawsze możesz też odnaleźć i zlikwidować złośliwego Wirusa na stronach profilowych graczy. Nowa odsłona FlyingBonusa już na Ciebie czeka!

4.Pamiętaj o możliwości wzięcia udziału w turniejach, które przez cały czas toczą się na GameDesire. Listę najważniejszych, związanych z aktualnymi wydarzeniami znajdziesz po prawej stronie w sekcji "Zagraj".

Artykuł sponsorowany

du9t9b2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du9t9b2
Więcej tematów