WP
technologie i nauka

Zorganizuj IEM razem z ESL. Rusza nowy program stażowy

ESL uruchamia pierwszy w Polsce, cykliczny program stażowy dla osób, które chcą zdobyć doświadczenie zawodowe pracując w esporcie – najszybciej rosnącej gałęzi przemysłu rozrywkowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zorganizuj IEM razem z ESL. Rusza nowy program stażowy
(PAP, Fot: Andrzej Grygiel)
WP

Co sześć miesięcy firma przyjmie do pracy nową grupę stażystów, a największe talenty mają szansę na stałe zatrudnienie. Program stażowy kierowany jest do studentów, którzy interesują się esportem, produkcją największych na świecie imprez oraz chcą nauczyć się komunikacji w dynamicznym i różnorodnym środowisku fanów esportu.

Staże będą płatne (ok. 1500 zł netto), a osoby, które zostaną przyjęte, będą pracowały przy realnych, wymagających projektach.

Szacunkowo stażyści będą pracowali 40 godzin tygodniowo, choć pracodawca deklaruje elastyczność i jest otwarty na dostosowanie godzin pracy tak, aby odpowiadały obu stronom.

WP

Esport to branża, która tworzy nowe zawody, a także wprowadza świeżość do już istniejących. Dynamika rozwoju polskiego oddziału ESL jest ogromna i dlatego postanowiliśmy rozpocząć regularny program stażowy, który pozwoli młodym talentom na zdobycie doświadczenia, a w przyszłości być może dołączenie do nas na stałe. Nasz program stażowy będzie wymagający ale wyjątkowo atrakcyjny. Nie szukamy stażystów, którzy będą przysłowiowo parzyć kawę, lecz wezmą realny udział w naszych działaniach biznesowych czy na pierwszej linii frontu staną z wyzwaniami przy organizacji esportowych widowisk i transmisji telewizyjnych – podkreśla Aleksander Szlachetko, Dyrektor Zarządzający w ESL Polska.

Staże w Warszawie i Katowicach

W pierwszej edycji firma szuka 6 osób, które będą zdobywały doświadczenie w następujących działach:

  • Edycja wideo (Katowice) – obróbka wideo, montaż i postprodukcja, sesje nagraniowe
  • Sprzedaż (Warszawa) – praca kreatywna nad tworzeniem nowych produktów, kontakty z klientami, współtworzenie ofert i prezentacji sprzedażowych
  • Produkcja TV (Katowice) – przygotowywanie scenariuszy programów TV, organizacja i planowanie realizacji telewizyjnej, produkcja show telewizyjnego
  • Zarządzanie eventami (Katowice) – organizacja i planowanie eventów, współpraca klientami i współpracującymi firmami
  • Zarządzanie projektami (Katowice) – przygotowywanie dokumentacji projektorwej, kosztorysowanie, research/analiza rynku
  • Social Media (Warszawa) – animacja społeczności esportowej, tworzenie treści do kanałów SoMe, analityka i raportowanie
WP

Program rusza już w październiku, a stażyści, którzy do niego dołączą zakończą go w marcu biorąc udział w organizacji największej esportowej imprezy na świecie – Intel Extreme Masters Katowice 2019.

Jak aplikować?

Wszystkie szczegóły dotyczące rekrutacji dostępne są tutaj. Na formularze aplikacyjne ESL czeka do 16 września 2018 roku.

WP

ESL jest największą na świecie, niezależną firmą z branży esportowej, liderem rozgrywek online jak również offline w najpopularniejsze gry komputerowe. ESL organizuje pod własną marką krajowe i międzynarodowe ligi, m.in. Intel Extreme Masters, ESL One, ESL Pro Series oraz inne wydarzenia wypełniające fanami największe hale widowiskowe i sportowe. Firma silnie angażuje się w organizację turniejów dla amatorów oraz tworzy mechanizmy pomagające kreować nowe gwiazdy esportu. ESL oferuje szeroki zakres usług obejmujących obsługę firm z branży gamingowej, event management, reklamę oraz produkcję telewizyjną. Posiada biura w Ameryce Północnej, Niemczech, Rosji, Francji, Polsce, Hiszpanii, Chinach oraz współpracuje z partnerami w wielu innych krajach.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP