Trwa ładowanie...
d1q8245

Zimowa akcja specjalna w "Seafight Piraci"

Zima wraca na dobre – przygotuj się na nowe przygody od 30 listopada do 2 stycznia. Wykonuj misje, zbieraj części statku, bombarduj wrogów kulami śniegu i otrzymuj mnóstwo prezentów!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zimowa akcja specjalna w "Seafight Piraci"
(Materiały prasowe)
d1q8245

Wszystko jest już przygotowane do kolejnych mroźnych zmagań tej zimy. Graj w "Seafight Piraci" (zagraj za darmo) od 30 listopada do 2 stycznia. Zbierz wszystkie sześć części, aby otrzymać zupełnie nowy schemat statku. Tylko nie myśl, że zapowiada się łatwe zadanie – podczas akcji twój duch walki będzie wystawiany na najcięższe próby!

Jeśli chcesz zdobyć wszystkie cenne części statku, przygotuj się na próbę sprostania serii wymagających zadań. Otwieraj drzwiczki kalendarza, przeszukuj skrzynie akcji specjalnej i znajdź się na wysokiej pozycji rankingu święta Jul – pamiętaj, że tylko najdzielniejsi piraci zdołają odpłynąć w nowym okręcie! Inne wydarzenia z pogranicza życia i śmierci to między innymi minigra z bałwanem w roli głównej, arena dominacji czy mapa grupowa, na której piraci stawią czoła Nidhugowi i Hildisviniemu!

Zajrzyj na czarny rynek i wymień ciężko zdobyte piernikowe pajacyki na klasyczne statki i klasycznych towarzyszy z przeszłości oraz zupełnie nowego towarzysza! Znajdziesz tam też najznakomitszy wybór przedmiotów dających bonusy, a także cieszące się niesłabnącym powodzeniem bałwany, zimowe światełka i świece!

Zagraj za darmo na stronie https://centralagier.wp.pl/seafight-piraci.

d1q8245

Podziel się opinią

Share

d1q8245

d1q8245
Więcej tematów