Trwa ładowanie...

Zestaw Hykker Gaming Master FX znów w Biedronce. Doskonały sprzęt za grosze

W czwartek do sklepów sieci Biedronka trafi solidny sprzęt gamingowy za niewielką cenę. Ten sam zestaw klawiatury i myszki trafił już do sklepów w zeszłym roku. To całkiem niezły sprzęt, który spełni wymagania amatora gier komputerowych.

Share
Zestaw Hykker Gaming Master FX znów w Biedronce. Doskonały sprzęt za grosze
Źródło: East News
d4iqeny

8 listopada do sklepów sieci Biedronka powróci zestaw Hykker Gaming Master FX. Składa się z klawiatury wyposażonej w 10 dodatkowych przycisków i myszki marki Hykker. W klawiaturze zastosowano technologię podświetlania Color-LED. W ubiegłym roku była dostępna w czterech wariantach kolorystycznych: czarno-niebieskim, czarno-czerwonym, biało-niebieskim i grafitowo-żółtym, więc spodziewamy się podobnej oferty.

Hykker
Źródło: Hykker

Drugim elementem zestawu jest mysz optyczna. Jest przeznaczona dla graczy praworęcznych, a dzięki antypoślizgowemu przewodowi USB w oplocie o długości 150 cm, gwarantuje dużą swobodę i precyzję ruchów. Mysz wyposażona jest w 6 przycisków oraz rolkę do przewijania.

Jej wskaźnik optyczny o rozdzielczości od 800 do 2400 DPI powinien spełnić oczekiwania graczy preferujących niskie czułości. Atrakcyjność akcesorium dopełnia zmienne podświetlenie LED w 7 różnych kolorach. Mysz dostępna jest w kolorze grafitowo-czarnym. Cena zestawu Gaming Master FX marki Hykker to 59,90 zł.

d4iqeny

Zobacz też: Cybersejf – uwaga na fałszywe aplikacje

d4iqeny

Podziel się opinią

Share
d4iqeny
d4iqeny
Więcej tematów