Zasiądź na tronie królestwa Ascalii - nowy trailer Regalia: Of Men and Monarchs

Regalia: Of Men and Monarchs to taktyczne RPG stworzone przez Pixelated Milk i wydawane przez Klabatera. Gra trafi do sprzedaży już 27 kwietnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zasiądź na tronie królestwa Ascalii - nowy trailer Regalia: Of Men and Monarchs
(Pixelated Milk)

Co znajdziesz w Regalia: Of men and Monarchs?

Twoja historia zaczyna się w dość nieoczekiwany sposób, bo kto by się spodziewał, że w spadku po swoim ojcu otrzymasz... odległe, bajkowe królestwo? Niestety tuż po przybyciu okazuje się, że jest ono potwornie zadłużone i teraz to ty musisz się z tym uporać.

Ascalia pilnie potrzebuje pomocy. Nie tylko brakuje złota w królewskim skarbcu, ale i cała kraina jest w nieładzie. Delikatnie mówiąc. Aby przywrócić swojej rodzinie pełnię chwały, trzeba się nieźle napracować. Korzystaj z dyplomacji i z rozwagą zarządzaj miastem, a odniesiesz sukces!

W Regalia: Of Men and Monarchs zwiedzisz bajkową krainę, poznasz fabułę pełną zwrotów akcji i nauczysz się rządzić swoim królestwem. Weźmiesz udział w turowych bitwach, w których zmierzysz się z szerokim wachlarzem potworów i rzezimieszków, aby zapewnić swojemu królestwu bezpieczeństwo.

Przemierzysz aż sześć różnorodnych krain pełnych misji, gwarantujących ponad trzydzieści godzin zabawy - poznaj bliżej swoich towarzyszy i zawieraj przyjaźnie, a zostaniesz wynagrodzony.

Nastąpi to już niedługo, bo polski wydawca gier niezależnych Klabater ma przyjemność ogłosić, że Regalia: Of Men and Monarchs zadebiutuje na Windows, OS X oraz Linux już 27 kwietnia!

Nie musisz jednak czekać na premierę, aby zagrać. Dostępne są klucze preview, a Regalia: Of Men and Monarchs pojawi się 10-12 marca na stoisku Klabatera podczas Pax East w Bostonie!

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.