Trwa ładowanie...

Zapowiedziano nowy "Jurassic Park"

"Jurassic World Evolution" to nowa produkcja w kultowym świecie z dinozaurami w roli głównej. Jakie będzie nasze zajęcie? Zbudujemy... park rozrywki.
Share
Logo gry "Jurassic World Evolution"
Logo gry "Jurassic World Evolution"Źródło: Frontier
d1bcwro

"Park jurajski" kojarzy się przede wszystkim z mrożącymi krew w żyłach ucieczkami przed prehistorycznymi gadami. W "Jurassic World Evolution" emocji zapewne tez nie zabraknie, ale to nie kolejna gra akcji. Naszym zadaniem będzie zarządzanie wielkim, wirtualnym zoo.

Nowa gra z jurajskiego uniwersum wpisze się w kanon gier ekonomicznych oraz tzw. "tycoonów". Czyli właśnie produkcji, w których zajmujemy się zarządzaniem, budowaniem i doglądaniem finansowej strony przedsięwzięcia. Czym "Evolution ma się wyróżniać? Twórcy na razie niewiele zdradzają.

d1bcwro

Zajmiemy się m.in. bioinżynierią, w celu stworzenia nowych gatunków dinozaurów, oraz badaniami w różnych placówkach. To z pewnością przełoży się na zainteresowanie parkiem i fundusze, które będą spływały do naszej kasy. Powyższe wideo podsuwa także pomysł na to, że gady co jakiś czas się zbuntują i spróbują uciec z klatek.

Grafik z gry "Jurassic World Evolution" Frontier
Grafik z gry "Jurassic World Evolution"Źródło: Frontier

Poza budową zagród i ośrodków rozwoju, zajmiemy się też rozbudową infrastruktury dla turystów, z nadziemną kolejką na czele.

Data wydania gry przewidziana jest na czerwiec 2018 roku, czyli akurat w okolicach kinowej premiery filmu "Jurassic World: Fallen Kingdom". W "Evolution" zagramy na PC, PS4 i XONE.

d1bcwro

Podziel się opinią

Share
d1bcwro
d1bcwro
Więcej tematów