Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
wiadomości
oprac. Bolesław Breczko
27-02-2020 11:09

Zakładaj drużyny, szkol się i walcz o zwycięstwo. Rusza rejestracja na platformie Planet9 z okazji IEM Katowice 2020

Planet9 to nowoczesna platforma esportowa, na której gracze mogą zakładać swoje drużyny, szkolić się i walczyć o zwycięstwo. Wszyscy chętni fani wirtualnej rozrywki będą mogli przedpremierowo zarejestrować się w systemie z okazji IEM Katowice 2020.

Share
Zakładaj drużyny, szkol się i walcz o zwycięstwo. Rusza rejestracja na platformie Planet9 z okazji IEM Katowice 2020Źródło: Planet9
dzd2khp

Planet9 to nowa platforma esportowa współtworzona przez społeczność graczy. Mogą zakładać tam swoje drużyny, trenować i przede wszystkim walczyć o zwycięstwo. Projekt został po raz pierwszy zaprezentowany podczas międzynarodowych targów elektroniki IFA we wrześniu 2019 roku. Obecnie funkcjonuje jako otwarta wersja beta, a pełna wersja ma zostać uruchomiona w Polsce w drugim kwartale tego roku. Już w dniach 28 lutego - 1 marca marka Acer Predator, czyli oficjalny globalny partner Intel Extreme Masters, zaprezentuje odwiedzającym IEM Katowice 2020 Planet9 w wersji przedpremierowej. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć, jak działa cały system, a także otrzymają możliwość zarejestrowania się na platformie.

Planet9 została zaprojektowana z myślą o fanach wirtualnej rywalizacji. Pomoże im nie tylko się zintegrować, ale także nawiązać relację z innymi graczami o podobnym poziomie umiejętności i zbliżonych celach. To również środowisko sprzyjające rozwojowi umiejętności, ponieważ członkowie tej społeczności mogą liczyć na informację zwrotną ze strony bardziej doświadczonych.

Gracze na każdym poziomie mogą uzyskać szczegółowe statystyki na temat tego, jak radzą sobie zarówno w pojedynkę, jak i w zespole. Platforma została zaprojektowana tak, by na podstawie danych umożliwić wszystkim członkom społeczności podejmowanie przemyślanych decyzji i działań. To wszystko ma na celu rozwój, poprawę i właściwe wykorzystanie posiadanych już umiejętności.

dzd2khp

W grupie raźniej

Fundamentem platformy są funkcje społecznościowe. Użytkownicy mogą łączyć się w zespoły z innymi graczami, którzy mają podobne cele. Istnieje także możliwość dodawania znajomych, obserwowania interesujących użytkowników i otrzymywania rekomendacji dotyczących partnerów do gry na podstawie odbytych rozgrywek i aktualnych umiejętności. Funkcje takie jak czat i dzielenie się taktykami gry umożliwiają natomiast zespołom budowanie więzi i stwarzają warunki sprzyjające uczeniu się od siebie nawzajem.

Trening czyni mistrza

W Planet9 dostępny jest szereg funkcji, dzięki którym gracze są w stanie regularnie podnosić poziom swoich umiejętności. Użytkownicy mogą między innymi wybrać opcję sparingu, w ramach której po każdej rozgrywce przyznawane są punkty tworzące rankingi. Ponadto gracze mogą skorzystać z pomocy trenera, który udzieli im indywidualnych wskazówek, grać z doświadczonymi użytkownikami, czy też zapoznać się ze szczegółowymi statystykami, by prześledzić i przeanalizować swoje osiągnięcia.

Walka o zwycięstwo

Platforma umożliwia także organizowanie turniejów, zarówno w małej, jak i w dużej skali. Uczestniczący w nich gracze mają szansę zdobyć sławę i nagrody. Planet9 ułatwia organizację zawodów od etapu rejestracji, przez planowanie kalendarza rozgrywek, aż po prezentację wyników i analizę danych.

Więcej informacji na temat platformy Planet9 można znaleźć na stronie internetowej: planet9.gg/GLOBAL

dzd2khp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzd2khp
dzd2khp
Więcej tematów