Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Zaczyna się nowa runda Platform X: Titans of Economy!

Platform X, to miejsce, gdzie na końcu każdej podróży przez portal tętniącej życiem stacji czekała świeża, orzeźwiająca przygoda. Widać było zapalonych pasjonatów pociągów wsiadających do wagonów, czekających na nowe doświadczenia, nowe wyzwania i wiele niezapomnianych wspomnień. Wszyscy byli podekscytowani tym, co niesie ze sobą ich nowe otoczenie i jakie możliwości czekają na nich tym razem. Oczekiwanie na nieznane zawsze powodowało poruszenie, które można było wyczuć na całej platformie.

Zaczyna się nowa runda Platform X: Titans of EconomyZaczyna się nowa runda Platform X: Titans of EconomyŹródło: materiały partnera
d1al5y4

― Zdążyliśmy sporo przed czasem ― powiedziała Zośka spoglądając na Janka i wskazała na pociąg czekający na odjazd.

― Wygląda na to, że nasz strategiczny plan podróży się opłacił ― powiedział podekscytowany Janek i głaszcząc brodę i kontynuował. ― Cieszę się, że tym razem dowiem się, co jest poza platformą.

Zośka uśmiechnęła się do Janka i odpowiedziała: ― Słyszałam, że to wyjątkowe miejsce, pełne ekonomicznych możliwości. Na naszym bilecie jest napis Titans of Economy , więc czeka nas nie lada gratka!

d1al5y4

Oboje ze w miarę łatwo znaleźli swoje miejsca, niecierpliwie czekając, by pociąg odjechał z peronu w kierunku portalu. ― Wygląda na to, że w końcu jesteśmy gotowi do odjazdu! – powiedział James, wyglądając przez okno wagonu. Stłumione zawołania od zawiadowcy potwierdzały, że maszynista ma wolny tor, wszystkie drzwi wagonów pasażerskich są zamknięte i pociąg jest gotowy do przejazdu przez portal.

W wagonie panował spokój – wszyscy czekali, aż rozlegnie się ryk silnika, po czym powietrze wypełniły podekscytowane rozmowy. Gdy pociąg przejechał przez portal, Zośka i Jaś poczuli ekscytację, umierając z ciekawości co znajduje się poza Platform X. W mgnieniu oka dotarli do nowego miejsca przeznaczenia."

Rozpoczęło się nowe wyzwanie.

― Witajcie na Platform X: Titans of Economy ― oznajmił maszynista przyjemnym głosem przez domofon ― Tutaj wszystko jest zupełnie inne.. Za rozbudowę budynków płaci się Złotem, pociągi jeżdżą szybciej i od razu można współpracować w swoich stowarzyszeniach, ponieważ od początku mają 25 miejsc.

d1al5y4

Zośka i Jaś uśmiechnęli się do siebie, podziwiając zapierające dech w piersiach widoki, gdy maszynista kontynuował: ― Wszyscy macie okazję podjąć wyzwanie i zostać kolejnym Adamem Smithem lub Corneliusem Vanderbiltem. Upewnijcie się, że wzięliście wszystkie swoje rzeczy przed opuszczeniem pociągu. Życzymy przyjemnej dalszej podróży i powodzenia w nowym wyzwaniu.

Informacja prasowa
d1al5y4
d1al5y4
Więcej tematów