Trwa ładowanie...

Z życia Sports Managera (20)

Czy oglądając mecz żużlowy zdarzyło ci się pomyśleć, że rola menadżera zespołu jest banalnie prosta i świetnie byś sobie z nią poradził? Myślę, że niejeden z nas zastanawiał się, jakby to było zastąpić Marka Cieślaka, Rafała Dobruckiego czy Piotra Barona. Masz teraz szansę się sprawdzić. Co prawda póki co w świecie wirtualnym, ale jeżeli sobie poradzisz, to kto wie - życie jest pełne niespodzianek.

Z życia Sports Managera (20)Źródło: SportsManager.pl
d1gskuu

Możliwość zweryfikowania umiejętności w takiej roli oferuje najpopularniejsza w Polsce gra online związana z rywalizacją na torach żużlowych – "Sports Manager", dostępny pod adresem: sportsmanager.wp.pl.

- Właśnie dobiegł końca już ósmy sezon naszej zabawy – mówi współtwórca gry Sebastian Kovacs. - Nie ukrywam, że był to sezon pod wieloma względami przełomowy. Gra cały czas się dynamicznie rozwija, przyciąga nowe osoby. Kto raz spróbuje, zostaje z nami na stałe. Długo jednak rozważana była koncepcja dalszego kierunku rozwoju gry. Nie mogę oczywiście zdradzić wszystkich pomysłów, ale zapewniam, że plany mamy bardzo ambitne. Chociażby utworzenie w przyszłości sekcji dla innych dyscyplin niż żużel.

Żużel jest jednak najważniejszy – podkreślają to zgodnie wszyscy gracze wypowiadający się na forum gry "Sports Manager". Wspólna pasja połączyła w zgraną społeczność kibiców z różnych miast w Polsce i nie tylko. Gra daje mnóstwo możliwości. Począwszy od skompletowania składu, w którym główną rolę odgrywać może na przykład Tomasz Gollob, aż do wybrania rodzaju nawierzchni, składu, typów motocykli i nastawienia zespołu podczas meczu.

d1gskuu

A wtedy, gdy już jesteśmy przekonani, że zaskoczymy rywala perfekcyjnym przygotowaniem drużyny i grząskim torem, wszystko pokrzyżuje pogoda. Spadnie deszcz i sprawi, że gdy nie będziemy już mogli patrzeć na kolejne 1:5 naszych gwiazd, będziemy mogli skupić się na miłej konwersacji z przeciwnikiem na czacie meczowym. Na przykład o tym, czy w "Sports ManagerSports Manager" nie powinno być opcji zakupu dachu na stadionie.

Na koniec najważniejsze – wyniki. Mistrzem ósmego sezonu "Sports Managera" została drużyna Lwów Częstochowa, która po zaciętym finiszu obroniła w ostatniej kolejce minimalną przewagę nad GKM Grudziądz. Trzecie miejsce zajął Zakopower. Składamy gratulacje.

W imieniu graczy zapraszamy do rozgrywki pod adresem: sportsmanager.wp.pl. Gra jest darmowa i nie wymaga instalowania czegokolwiek.

d1gskuu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gskuu
Więcej tematów