Trwa ładowanie...

YouTube bez PewDiePie. Największy na świecie twórca robi sobie przerwę

Najpopularniejszy YouTuber na świecie pragnie odpoczynku od regularnego dostarczania treści na swój kanał. Każdy czasem chciałby odpocząć, YouTuberzy też chcą mieć coś na kształt urlopu.

YouTube bez PewDiePie. Największy na świecie twórca robi sobie przerwęŹródło: PewDiePie @ YouTube
d3f9psk
d3f9psk

Można powiedzieć, że to urlop świąteczny, a raczej noworoczny. Felix Kjellberg planuje przerwę w aktywności na początku stycznia. Według jego słów nie potrwa bardzo długo, ale brak konkretnego określenia czasu. PewDiePie zapowiedział, że niedługo odsłoni więcej informacji na temat swojego planowanego odpoczynku.

Ponad 102 mln subskrypcji PewDiePie. Urlop zasłużony

Felix Arvid Ulf Kjellberg, który prowadzi kanał PewDiePie, to największy YouTuber na świecie (przynajmniej, jeśli chodzi o solowe kanały, a nie projekty wielu osób czy np. firm muzycznych). 30-latek regularnie wstawia na YouTube treści związane z grami, humorem i vlogi, choć zdarzają się i inne filmy.

Twórczość PewDiePie jest tak popularna, że kanał ma obecnie 102 milionów subskrybentów! W swojej karierze zabierał głos w wielu ważnych czy kontrowersyjnych sprawach (za co został zakazany w Chinach - nie podziela poglądów rządu kraju środka i naśmiewał się z przywódcy państwa), a także brał udział w licznych akcjach charytatywnych. Zdobył kilka nagród YouTube (tzw. przycisków) za kolejne kamienie milowe - 100 000, 1 000 000, 10 000 000 i 50 000 000 subskrypcji.

d3f9psk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3f9psk
Więcej tematów