WP
pga

Xbox zaprasza na Poznań Game Arena 2018

Microsoft zaprasza na stoisko Xbox na Poznań Game Arena w dniach 12-14 października 2018. Firma przygotowała ponad 80 stanowisk do gry, w tym przedpremierowy dostęp do tytułów na konsoli Xbox One X.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Xbox zaprasza na Poznań Game Arena 2018
(Materiały prasowe)
WP

Po niezwykle pozytywnym przyjęciu zapowiedzi gier i usług sygnowanych marką Xbox podczas tegorocznych pokazów E3 i gamescom, Microsoft ponownie dostarczy polskim fanom atrakcje nieustępujące tym z największych światowych imprez. Na Poznań Game Arena 2018 firma przygotuje dla odwiedzajacych strefę Xbox One X, w której fani będą mieli okazję samodzielnego wypróbowania najnowszych gier Xbox One X Enhanced, jak również przetestowania tytułów przedpremierowych.

Na stoisku o powierzchni ponad 600 m2 do użytku odwiedzających udostępnionych zostanie ponad 80 stanowisk do gry na konsolach Xbox One X – jedynej konsoli oferującej gry w prawidzwym 4K – oraz komputerach z systemem Windows 10. W części dedykowanej tytułom Xbox One X Enhanced znajdą się między innymi premierowe gry Forza Horizon 4, Assassin’s Creed Odyssey i Shadow of the Tomb Raider oraz przedpremierowe Tom Clancy’s The Division 2. Dodatkowo, na stoisku powstanie między innymi strefa motoryzacyjna, w której fani wyścigów będą mieli możliwość zagrać w Forza Horizon 4 na symulatorach wyścigowych z najnowszymi kierownicami Thrustmaster.

Strefa Xbox na Poznań Game Arena 2018 zaoferuje również atrakcje dla młodszych graczy. Dla fanów kreatywnych gier powstanie ndedykowana strefa Minecraft na najnowszych komputerach Surface Go, a na strefie Starlink: Battle for Atlas gracze będą mogli sprawdzić jak zabawki modularne ożywają na ekranie w kosmicznej rozgrywce, natomiast dla fanów aktywnej, rodzinnej rozrywki, przygotowana zostanie strefa z grą taneczną Just Dance 2019, po raz pierwszy prezentowaną publicznie jeszcze przed premierą. Odwiedzający stoisko Xbox na PGA 2018 będą mogłi również skorzystać ze stanowisk do gry w tytuły dostępne w abonamencie Xbox Game Pass, umożliwiającym dostęp do wydań premierowych gier Microsoft w dniu premiery, oraz katalogu ponad 150 pełnych gier, w ramach jednego abonamentu.

WP

Wystawca zadbał również, aby stanowiska z grami były oznaczone zgodnie z klasyfikacją PEGI, a prezentowane na nich treści odpowiednie dla wieku odwiedzających.

Strefa Xbox na Poznań Game Arena 2018:

 • 600 m2 stoiska
 • Ponad 80 stanowisk do gry na konsolach Xbox One i komputerach z systemem Windows 10
 • Strefa gier w 4K na konsolach Xbox One X
 • Forza Horizon 4 (PEGI 3)
 • Assassin’s Creed Odyssey (PEGI 18)
 • Shadow of the Tomb Raider (PEGI 18)
 • Strefa gier przedpremierowych
 • Tom Clancy’s The Division 2 (PEGI 18)
 • Starlink: Battle for Atlas (PEGI 3)
 • Strefa motoryzacyjna Forza Horizon 4 (PEGI 3) z symulatorami wyścigowymi
 • Strefa edukacyjna Minecraft (PEGI 3) na komputerach Surface Go
 • Strefa rozrywkowa Just Dance 2019 (PEGI 3)
 • Strefa gier Xbox Game Pass

Poznań Game Arena to największe w Polsce i tej części Europy targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej, organizowane zarówno dla branży jak i indywidualnych zwiedzających. PGA mają już ponad 10-letnią historię, zbudowaną z ponad 370 000 polskimi i zagranicznymi fanami sprzętu, produkcji i multimediów gamingowych.

Xbox One X to najpoteżniejsza i najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie. Urządzenie dysponuje 40 procent większą mocą obliczeniową, niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K. Gry Xbox One wyglądają i działają lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania, nawet na telewizorach w standardzie 1080p. Konsola Xbox One X oferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray na wbuowanym odtwarzaczu oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla technologii High Dynamic Range (HDR) w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos. Więcej informacji na stronie http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one-x.

WP

Xbox to wiodąca marka rozrywkowa Microsoft, oferująca najlepsze gry na wyłączność i największe przeboje światowych producentów. Flagowa konsola Xbox One X to najpotężniejsze tego typu urządzenie dostępne na rynku, oferujące gry i rozrywkę w prawdziwej jakości 4K. Gry wyglądają świetnie dzięki o 40% większej mocy, niż inne konsole do gier, szybko się ładują i działają bardziej płynnie, nawet na ekranach FullHD. Xbox One X współpracuje zarówno z grami i akcesoriami z rodziny Xbox One, jak i Xbox Live, czyli z najbardziej zaawansowaną siecią gry wieloosobowej, która zapewnia jeszcze więcej wariantów gry. Zachwycający realizm w grach dzięki technologii HDR i jakość wizualna treści rozrywkowych w 4K Ultra HD, nowatorskie technologie Kinect oraz stabilny i bezpieczny tryb gry wieloosobowej sprawiają, że rozrywka jest jeszcze lepsza. Dzięki programowi Xbox Play Anywhere, gry dla konsoli Xbox One są również dostępne na komputery PC z Windows 10. Więcej informacji o marce Xbox można znaleźć na stronie www.xbox.com.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP