WP

Xbox Live Gold: promocja Microsoftu. Usługa kosztuje tylko 1 zł

Xbox Live Gold to miesięczny abonament na konsolach Xbox One i Xbox 360. Umożliwia grę w sieci, ale też pozwala zgarnąć gry za darmo w ramach Games with Gold. Teraz Microsoft obniża cenę abonamentu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Xbox Live Gold: promocja Microsoftu. Usługa kosztuje tylko 1 zł
(Materiały prasowe)
WP

Miesięczny abonament na Xbox Live Gold kosztuje teraz 1 zł. Promocja potrwa przez najbliższych 16 dni, więc nie trzeba się spieszyć, by zapłacić za nią mniej niż zwykle. Normalnie miesięczny dostęp do Xbox Live Gold wyceniony jest na 29 zł.

Haczyk? "Oferta wprowadzająca w cenie nie dotyczy osób, które posiadają już subskrypcję" - zaznacza Microsoft. Z punktu widzenia giganta to logiczne. Nie ma sensu zachęcać przekonanych, trzeba otworzyć się na tych, którzy jeszcze nie płacą. Promocja ma do tego skusić.

Games with Gold na listopad

WP

Xbox Live Gold nie tylko pozwoli wam grać w sieci, ale zgarniecie też gry udostępnione w ramach Games with Gold. W listopadzie Microsoft przygotował przede wszystkim "Battlefield 1", które w ramach Games with Gold można pobierać cały listopad. Gier jest więcej, w tym także produkcje na Xboksa 360.

Xbox Game Pass też za 1 zł

Na tym zresztą promocje się nie kończą. Również za 1 zł zgarnąć można miesięczny dostęp do Xbox Game Pass. To usługa abonamentowa, w ramach której za 40 zł miesięcznie - a więc promocja jest naprawdę spora - otrzymuje się dostęp do bazy ponad 100 gier. Lista dostępnych tytułów stale się rozrasta. Na X018 Microsoft zapowiedział, że Xbox Games Pass wzbogaci się od 12 listopada o "PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG)". Płacący dostaną też "Thief of Thieves", a od 22 listopada w abonamencie udostępnione będą "Agents of Mayhem"," MXGP3" i "Thomas Was Alone".

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP