Trwa ładowanie...
d2byq01

Xbox: Kultowy tytuł trafia na platformę

Microsoft informuje o dodaniu do katalogu tytułów w abonamencie Xbox Game Pass nowej gry. I to nie byle jakiej. Kultowy Minecraft trafi do abonentów Xbox Game Pass.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
gra minecraft
gra minecraft (flickr.com)
d2byq01

Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów Xbox Play Anywhere dostepnych na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi. Korzystanie z Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold. Gry dostępne już w katalogu można pobrać zdalnie na konsolę Xbox One za pomocą aplikacji mobilnej Xbox Game Pass, dostępnej na platformach Android i iOS.

W ramach kwietniowej aktualizacji oferty abonamentu udostępniona została gra "Minecraft". Zbuduj wszystko, co tylko Ci się zamarzy, korzystając z niewyczerpanych surowców w trybie kreatywnym albo udaj się na wielkie wyprawy w trybie przetrwania i podróżuj po tajemniczych krainach, poznając najodleglejsze zakamarki własnych, nieskończonych światów. Czy ukryjesz się przed potworami, czy wytworzysz narzędzia, zbroję i broń, aby z nimi walczyć?

W usłudze Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak "Mortal Kombat", "Tomb Raider" i "Fallout", czy "DOOM", autorstwa legendarnego studia id Software. Microsoft wprowadził również do abonamentu wydawnictwa własne, dostępne w usłudze w dniu premiery rynkowej, na równi z tradycyjnymi nośnikami, jak Forza Horizon 4 czy Crackdown 3, oraz zaplanowane na 2019 r Gears of War 5.

d2byq01

Firma wprowadziła też do usługi szereg usprawnień technicznych, na czele z FastStart, który umożliwia szybsze uruchamianie gier pobranych w ramach abonamentu, priorytetyzując w kolejce pobierania pliki wymagane do startu gry.
Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów.

Co więcej, gry cyfrowe dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi. Więcej informacji o usłudze Xbox Game Pass można znaleźć tutaj.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d2byq01

d2byq01
d2byq01