ycipk-14ag06

X019: "Age of Empires IV". Wielki powrót klasyka

Klasyczna gra strategiczna "Age of Empires" powróci w przyszłym roku. Korzystając z konferencji X019, Microsoft ujawnił pierwszy trailer gameplay'u z nadchodzącej wielkimi krokami czwartej części tej bez wątpienia ikonicznej serii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kultowa strategia powróci w 2020 roku
Kultowa strategia powróci w 2020 roku (Youtube.com, Fot: Microsoft)
ycipk-14ag06

Przypomnijmy, "Age of Empires" to tytuł, w którym odpowiadamy za rozwój określonej cywilizacji. Zdaniem gracza jest budowa możliwie najpotężniejszego imperium - od zera. Rozgrywka ma formę strategii czasu rzeczywistego.

Oryginał zadebiutował w 1997 roku i szybko stał się hitem. Gracze docenili rewelacyjną jak na tamte czasy oprawę graficzną, jak również rozbudowany, angażujący gameplay. Seria doczekała się dotychczas trzech wydań głównego strumienia, a także odświeżenia części pierwszej.

Niniejszym ujawniono "czwórkę". Dokładna data premiery nie została jednak podana. Gra zadebiutuje gdzieś w 2020 roku. Póki co można natomiast nacieszyć wzrok widocznymi poniżej fragmentami rozgrywki.

ycipk-14ag06

Wiemy ponadto, że tytuł przygotuje nowe studio, World's Edge. Stworzone specjalnie w tym celu m.in. z ekspracowników Ensemble.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-14ag06

ycipk-14ag06
ycipk-14ag06