Trwa ładowanie...
d49ioes

Wygraj sprzęt gamingowy Genesis w Łowcach Zombi i Obrońcach Galaktyki

Wakacje tuż, tuż i już od 1 lipca rozpoczyna się pierwszy z wakacyjnych turniejów, w którym do wygrania liczne akcesoria gamingowe marki Genesis. Weź udział w ekscytującej rywalizacji i walcz o miano najgroźniejszego wojownika na serwerze!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wygraj sprzęt gamingowy Genesis w Łowcach Zombi i Obrońcach Galaktyki
(Materiały prasowe)
d49ioes

Informacja prasowa DPP

Zanurz się w emocjonującej rywalizacji w świecie apokalipsy zombi lub powstrzymaj pradawne zło na odległej planecie X52. Wybór miejsca starcia należy do Ciebie! Turniej Aktywności Genesis rusza o północy 1 lipca - bądź gotowy na walkę z wieloma rywalami, którzy tylko czekają na Twoje potknięcie. W tym czasie musisz regularnie wykonywać wskazane zadania w grach i zbierać specjalne punkty aktywności. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy dokładnie 31 lipca 2020 o 23:59:59.

Marka Genesis jest producentem szerokiej gamy produktów dla graczy: myszek i podkładek, poprzez słuchawki, różnego typu klawiatury gamingowe, akcesoria do konsol, fotele dla graczy aż po wyjątkowe gadżety dla fanów marki.

d49ioes

Obrońcy Galaktyki to polska produkcja sci-fi, w której przeżyjecie niesamowitą kosmiczną przygodę. Przenieś się do świata, w którym ludzkość mieszka wśród gwiazd i kolonizuje niezbadane obszary galaktyki. Na jednej z kolonizowanych planet dochodzi do incydentu: twoją misją jest gruntownie zbadać sytuację i zabezpieczyć bezcenne złoża surowca. Problemy rozpoczynają się wraz z wejściem na orbitę planety, kiedy Twój statek kosmiczny zostaje zaatakowany przez piratów…

Wojna w czasach apokalipsy, czyli Łowcy Zombi - jedna z najpopularniejszych polskich gier o zombi, w której staniesz się nieustraszonym pogromcą żywych trupów. Korporacja SIRUS i jej brudne interesy doprowadziły do globalnej pandemii; zatrzymaj wygłodniałe armie nieumarłych i uratuj resztki cywilizacji. Graj ze znajomymi i stwórz siejący postrach gang oraz odkryj wciągające tryby rozgrywki wieloosobowej!

Graj na https://centralagier.wp.pl/Lowcy-Zombi
Graj na https://centralagier.wp.pl/Obroncy-Galaktyki

Informacja prasowa DPP

d49ioes

Podziel się opinią

Share
d49ioes
d49ioes
Więcej tematów