Trwa ładowanie...

Wygraj gamingowe biurko w grach Obrońcy Galaktyki i Łowcy Zombi

Od 1 marca rozpocznie się wyjątkowe starcie na wszystkich serwerach gier Łowcy Zombi i Obrońcy Galaktyki. Wszyscy gracze rozpoczną gorącą rywalizację, której zwycięzca otrzyma profesjonalne biurko gamingowe od firmy pro-gamer.pl

Wygraj gamingowe biurko w grach Obrońcy Galaktyki i Łowcy ZombiŹródło: Materiały prasowe, fot: Materiał Partnera
d3gsr5p
d3gsr5p

Materiał Partnera

Serwery rozgrzeją się do czerwoności wraz ze startem konfrontacji w Turnieju Aktywności Fury. Pora odkurzyć i wypolerować dawno noszoną zbroję, nadszedł czas przygotować najpotężniejsze karabiny. Wejdź do gry dokładnie 1 marca i bądź gotowy na starcie nie z tej ziemi. Wojna o nagrody będzie trwała, aż do 31 marca! W tym czasie musisz regularnie wykonywać wskazane zadania w grach i zbierać specjalne punkty aktywności.

Turniej Aktywności Pro-Gamer.pl został zorganizowany przy współpracy z marką pro-gamer.pl, która jest producentem profesjonalnych foteli oraz biurek dedykowanych dla najbardziej wymagających gracz. Wejdź do gry i rozpocznij ostrą rywalizację. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 marca 2020 o 23:59:59.

Obrońcy Galaktyki to polska produkcja sci-fi, w której przeżyjecie wielką kosmiczną przygodę. Przenieś się do świata, w którym ludzkość mieszka wśród gwiazd i kolonizuje najdalsze planety naszej galaktyki. Na jednej z kolonizowanych planet dochodzi do incydentu: twoją misją jest gruntownie zbadać sytuacje i zabezpieczyć złoża surowca. Problemy rozpoczynają się wraz z wejściem na orbitę planety, kiedy Twój statek zostaje zaatakowany przez kosmicznych piratów…

Wojna w czasach apokalipsy, czyli Łowcy Zombi, jedna z najpopularniejszych polskich gier o zombi, w której staniesz się nieustraszonym pogromcą umarlaków. Korporacja SIRUS i jej sekretne knowania doprowadziły do śmiertelnej epidemii; zatrzymaj wygłodniałe armie nieumarłych i uratuj resztki ludzkości. Graj ze znajomymi i stwórz siejący postrach gang oraz odkryj unikatowe formy rozgrywki grupowej!

Grę Łowcy Zombi znajdziesz pod adresem: https://centralagier.wp.pl/Lowcy-Zombi/graj

Grę Obrońcy Galaktyki znajdziesz pod adresem: https://centralagier.wp.pl/Obroncy-Galaktyki/graj

Materiał Partnera

d3gsr5p

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gsr5p
Więcej tematów