Trwa ładowanie...

Wygraj akcesoria gamingowe Genesis i Fury

Wraz z nieuchronnym końcem lata, zbliża się wyjątkowa okazja, by dać nura w świat ostrej rywalizacji. Twórcy gier Łowcy Zombi i Obrońcy Galaktyki przygotowali dla was turnieje z cennymi nagrodami rzeczowymi. Na wszystkich 3 serwerach rozpocznie się brutalna walka o mistrzostwo. Wygraj ją!

Artykuł sponsorowany
Wygraj akcesoria gamingowe Genesis i FuryŹródło: materiały partnera
d258wv9
d258wv9

Prawdziwi gracze potrzebują sprzętu, który sprosta wyzwaniu, nawet w najgorętszej i najbardziej emocjonującej rozgrywce. Już 1 września ruszają specjalne turnieje, w których do wygrania sprzęt gamingowy marek Genesis i Fury. W puli nagród znajdziesz: klawiatury gamingowe Lith i Tornado, słuchawki Genesis Neon, kierownicę do komputera Seaborg oraz stylowy plecak Pallad 500.

Jeśli marzą ci się akcesoria gamingowe Genesis, wybierz grę Łowcy Zombi i postapokaliptyczny świat zniszczony przez wirus. Polujesz na produkty marki Fury? Zacznij zabawę w Obrońcach Galaktyki i ruszaj w kierunku mrocznej planet X52.

Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy dokładnie 30 września 2020 o 23:59:59.

Łowcy Zombi, czyli jedna z najpopularniejszych polskich gier o tematyce zombi. Zostań nieustraszonym pogromcą zmutowanych truposzy i powstrzymaj mroczną korporację SIRUS. Graj wspólnie ze znajomymi, stań na czele najpotężniejszego gangu i odkryj unikatowe tryby rozgrywki.

d258wv9

Obrońcy Galaktyki to polska produkcja sci-fi, w której przeżyjesz wyjątkową kosmiczną przygodę. Przenieś się do świata, w którym ludzkość mieszka wśród gwiazd i kolonizuje odległe obszary galaktyki. Na jednej z kolonizowanych planet dochodzi do tajemniczego incydentu: twoją misją jest zbadanie sytuacji i zabezpieczenie bezcennego surowca. Problemy rozpoczynają się wraz z wejściem na orbitę planety…
Pamiętaj, że Turniej Aktywności Genesis i Fury będzie trwał do 30 września 2020 roku włącznie. Do zobaczenia w grze!

d258wv9

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d258wv9
Więcej tematów