Trwa ładowanie...
dwa9hkq

World of Warcraft Classic. Blizzard planuje start w nocy z poniedziałku na wtorek

Liczba urlopów na żądanie może we wtorek znacząco wzrosnąć. To właśnie wtedy ruszy World of Warcraft Classic. "Narkotyk" powraca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
World of Warcraft: nie podobają ci się nowe dodatki? Ta wersja jest dla ciebie
World of Warcraft: nie podobają ci się nowe dodatki? Ta wersja jest dla ciebie (Materiały prasowe)
dwa9hkq

World of Warcraft Classic wystartuje w nocy z poniedziałku na wtorek. Po testach beta będzie można zagrać w pełną wersję. Ruszy 27 sierpnia o godzinie 00:01. Już możecie przygotować się na premierę, ściagając grę z battle.net.

"To nie remaster, to odbudowanie świata gry takim, jaki był w 2004 roku" - mówili twórcy na imprezie poświęconej 15-leciu World of Warcraft. Gra jest więc odtworzeniem "WoW-a" sprzed dodatków i ulepszeń. Po 15 latach zobaczymy produkcję taką, jaką pokochały ją miliony na całym świecie.

World of Warcraft Classic: fani czekali od lat

dwa9hkq

O "klasycznego WoW-a" społeczność upominała się od dawna. Fani zwracali uwagę na to, że po 7 dodatkach gra się nieco zmieniła. World of Warcraft Classic ma być więc resetem, powrotem do korzeni. Wszystkie elementy – od mechaniki walki poprzez drzewka talentów, aż po modele postaci i rozplanowanie stref – zostały przywrócone do stanu pierwotnego, aby zapewnić fanom wrażenia z rozgrywki jak najbardziej zbliżone do pierwowzoru.

Zobacz też: 25 lat "Warcrafta" i 15 "World of Warcraft". Suweniry w Los Angeles

W planach jest jednak dodatkowa zawartość, publikowana na przestrzeni kilku etapów - zgodnie z kolejnością w jakiej aktualizacje pojawiały się przed laty.

Czytaj też: 15 lat "World of Warcraft". To niesamowite, że MMO od Blizzarda ma już tyle lat. I wciąż żyje

Jak wyjaśnia Blizzard, "wszyscy gracze z aktywnym czasem lub abonamentem World of Warcraft będą mieli dostęp do WoW Classic".

dwa9hkq

Podziel się opinią

Share

dwa9hkq

dwa9hkq
Więcej tematów