Trwa ładowanie...

World of Tanks wspiera czołgistów w tych trudnych czasach!

Drodzy Dowódcy, zespół World of Tanks doskonale wie, że wielu z Was zostało dotkniętych restrykcjami związanymi z epidemią COVID-19 i przypuszczalnie stosujecie zasady społecznego dystansowania i osobistej kwarantanny, aby zminimalizować zagrożenie dla siebie i swoich rodzin.

World of Tanks wspiera czołgistów w tych trudnych czasach!Źródło: Materiały prasowe, fot: Materiał Partnera
d2lvg0g
d2lvg0g

Materiał Partnera

Wszyscy z Was są proszeni o postępowanie zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i oficjalnymi zaleceniami. Zespół World of Tanks robi wszystko co w ich mocy, aby nie narażać członków Wargaming, którzy nadal ciężko pracują, aby wszystko działało w grze.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Materiały partnera

Jak zawsze, bezpieczeństwo graczy i dobre samopoczucie są najważniejsze. Ze strony twórców gry płynie wsparcie dla graczy w tych trudnych czasach, kiedy wszyscy musimy spędzać tyle czasu w domu. Na stronach World of Tanks znajdziecie mały prezent. Każdy gracz może odebrać swoje 14 dni konta World of Tanks premium za darmo! Odbierzcie swój prezent na specjalnej stronie.

14 dni konta premium WoT zostanie aktywowane od momentu wprowadzenia bonusowego kodu. Okres przyznawania: 20 marca 2020, 10:00 UTC – 3 kwietnia 2020, 10:00 UTC

Kod na darmowe 14 dni konta premium do odebrania na stronie https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/be-safe-2020/

Materiał Partnera

d2lvg0g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lvg0g
Więcej tematów