Trwa ładowanie...
d1uc602

World of Tanks wspiera czołgistów w tych trudnych czasach!

Drodzy Dowódcy, zespół World of Tanks doskonale wie, że wielu z Was zostało dotkniętych restrykcjami związanymi z epidemią COVID-19 i przypuszczalnie stosujecie zasady społecznego dystansowania i osobistej kwarantanny, aby zminimalizować zagrożenie dla siebie i swoich rodzin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
World of Tanks wspiera czołgistów w tych trudnych czasach!
(Materiały prasowe, Fot: Materiał Partnera)
d1uc602

Materiał Partnera

Wszyscy z Was są proszeni o postępowanie zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i oficjalnymi zaleceniami. Zespół World of Tanks robi wszystko co w ich mocy, aby nie narażać członków Wargaming, którzy nadal ciężko pracują, aby wszystko działało w grze.

    Materiały prasowe
(Materiały prasowe, Fot: Materiały partnera)

Jak zawsze, bezpieczeństwo graczy i dobre samopoczucie są najważniejsze. Ze strony twórców gry płynie wsparcie dla graczy w tych trudnych czasach, kiedy wszyscy musimy spędzać tyle czasu w domu. Na stronach World of Tanks znajdziecie mały prezent. Każdy gracz może odebrać swoje 14 dni konta World of Tanks premium za darmo! Odbierzcie swój prezent na specjalnej stronie.

14 dni konta premium WoT zostanie aktywowane od momentu wprowadzenia bonusowego kodu. Okres przyznawania: 20 marca 2020, 10:00 UTC – 3 kwietnia 2020, 10:00 UTC

Zagraj w World of Tanks na: https://centralagier.wp.pl/World-of-tanks/graj

Kod na darmowe 14 dni konta premium do odebrania na stronie https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/be-safe-2020/

Materiał Partnera

d1uc602

Podziel się opinią

Share
d1uc602
d1uc602
Więcej tematów