Trwa ładowanie...
d1p32yj

World of Tanks wspiera czołgistów w tych trudnych czasach!

Drodzy Dowódcy, zespół World of Tanks doskonale wie, że wielu z Was zostało dotkniętych restrykcjami związanymi z epidemią COVID-19 i przypuszczalnie stosujecie zasady społecznego dystansowania i osobistej kwarantanny, aby zminimalizować zagrożenie dla siebie i swoich rodzin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
World of Tanks wspiera czołgistów w tych trudnych czasach!
(Materiały prasowe, Fot: Materiał Partnera)
d1p32yj

Materiał Partnera

Wszyscy z Was są proszeni o postępowanie zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i oficjalnymi zaleceniami. Zespół World of Tanks robi wszystko co w ich mocy, aby nie narażać członków Wargaming, którzy nadal ciężko pracują, aby wszystko działało w grze.

Materiały prasowe
Podziel się

Jak zawsze, bezpieczeństwo graczy i dobre samopoczucie są najważniejsze. Ze strony twórców gry płynie wsparcie dla graczy w tych trudnych czasach, kiedy wszyscy musimy spędzać tyle czasu w domu. Na stronach World of Tanks znajdziecie mały prezent. Każdy gracz może odebrać swoje 14 dni konta World of Tanks premium za darmo! Odbierzcie swój prezent na specjalnej stronie.

d1p32yj

14 dni konta premium WoT zostanie aktywowane od momentu wprowadzenia bonusowego kodu. Okres przyznawania: 20 marca 2020, 10:00 UTC – 3 kwietnia 2020, 10:00 UTC

Zagraj w World of Tanks na: https://centralagier.wp.pl/World-of-tanks/graj

Kod na darmowe 14 dni konta premium do odebrania na stronie https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/be-safe-2020/

Materiał Partnera

d1p32yj

Podziel się opinią

Share

d1p32yj

d1p32yj