"World of Tanks" sponsorem sportowego auta w Serii Le Mans

Gry coraz mocniej zaznaczają swoją obecność. Teraz padło na słynne wyścigi samochodowe Europejskiej Serii Le Mans. Sportowy bolid LMP3 będzie teraz jeździł w barwach "World of Tanks". Jak poradzi sobie prowadząca go ekipa, będzie można przekonać się jeszcze w kwietniu, oglądając transmisję z zawodów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"World of Tanks" sponsorem sportowego auta w Serii Le Mans
(Wargaming.net)

Skąd pomysł, aby połączyć "World of Tanks", bitewną grę sieciową, z wyścigami?
- Szybkość, błyskawiczna reakcja, współpraca w drużynie i spójne działania to są elementy łączące "World of Tanks" i wyścigi - mówi Maxim Chuvalov, product marketing manager "World of Tanks".

- Skontaktowaliśmy się z Wargaming, gdyż jesteśmy Białorusinami, a w tym kraju powstała gra "World of Tanks" - mówi Alexander Talkanitsa Sr. z drużyny AT Racing. - Naprawa nas dumą sukces, jaki gra osiągnęła na całym świecie. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy współpracować.

Samochód wyścigowy Ligier LMP3 będzie można zobaczyć w tym roku podczas wyścigów na torach Silverstone (14-15 kwietnia), Monza (12-14 maja) oraz na Red Bull Ring w Austrii (21-23 czerwca). Transmisja będzie dostępna w interneciena stronie zawodów.

W "World of Tanks", sieciową grę bitewną z czołgami w roli głównej, możecie zagrać na stronie centralagier.wp.pl/World-of-Tanks.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.