Trwa ładowanie...
dmp3893
Informacja prasowa
darmowe gry

Wojna Herosów – event roku w grach Łowcy Zombi i Obrońcy Galaktyki

To prawdziwa wojna! Na wszystkich serwerach gier Łowcy Zombi i Obrońcy Galaktyki trwa ostra rywalizacja w najbardziej wyczekiwanym wydarzeniu roku. Wojna Herosów czeka na wszystkich śmiałków, którzy chcą zakosztować wyjątkowej rywalizacji i zgarnąć cenne nagrody rzeczowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Konkurs Obrońcy Galaktyki i Łowcy Zombie
Konkurs Obrońcy Galaktyki i Łowcy Zombie (Centrala Gier)
dmp3893

Wyciągasz z szafy uszkodzony element przedni pancerza, obserwując dokładnie nierówności, jakie pojawiły się po trafieniu go przez pocisk. Nada się – myślisz sobie. Wiele lat walki, niezliczona ilość starć o których wolałbyś zapomnieć i blizny, które nigdy się nie goją. Ten fragment pancerza mówi to wszystko samym swoim istnieniem; mocujesz go na swój nowy pancerz, by go jeszcze bardziej wzmocnić. Przeładowujesz broń najmocniejszą amunicją przeciwpancerną i zaczynasz się modlić. By przetrwać kolejny dzień. By doczekać ukarania tych wszystkich, przez których ten świat przepadł. Ruszasz w stronę wyjścia kryjówki i już nie czujesz nic poza palącą potrzebą zemsty…

Wojna Herosów będzie trwała do 31 grudnia 2019 roku. W czasie turnieju trzeba regularnie wykonywać wskazane zadania w grach i zbierać specjalne punkty aktywności. Gracz, który uzbiera największą ilość punktów otrzyma specjalną nagrodę główną oraz dodatkowe nagrody wirtualne dla swojej postaci. Sponsorem nagród jest firma Ultradesk, która ufundowała profesjonalne biurka dla graczy. W wypadku gry Łowcy Zombi nagrodą główną jest biurko wielkie biurko gamingowe Ultradesk Space XXL oraz PlayStation 4, a wypadku gry Obrońcy Galaktyki, biurko gamingowe Ultradesk Space. Za drugie miejsce czeka specjalna nagroda w postaci przenośnego głośnika JBL. Dodatkowymi nagrodami są wirtualne waluty i unikatowe przedmioty oraz skórki dla postaci.

Centrala Gier

Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 31 grudnia 2019 o 23:59:59.

dmp3893

Obrońcy Galaktyki to gra rozgrywająca się w dalekiej przyszłości. Ludzkość sięgnęła gwiazd i kolonizuje najdalsze planety naszej galaktyki. Na jednej z kolonizowanych planet, dochodzi do obudzenia pradawnego zła. Z najgłębszego mroku powstaje okrutna armia, której celem jest bezwzględny podbój kosmosu i zniszczenie całego życia we wszechświecie.

Łowcy Zombi to popularna polska gra o zombi, w której staniesz się nieustraszonym bohaterem walczącym z umarlakami. Korporacja SIRUS i jej eksperymenty doprowadziły do straszliwej globalnej pandemii; powstrzymaj armie nieumarłych i uratuj resztki pozostałej cywilizacji przed okrutną korporacją SIRUS. Zostań najsilniejszym łowcą i powstrzymaj śmiertelny wirus transformujący ludzi w krwiożercze mutanty.

Graj za darmo w Łowców Zombi

Graj za darmo w Obrońców Galaktyki

dmp3893

Podziel się opinią

Share

dmp3893

dmp3893
Więcej tematów