Trwa ładowanie...

Włoskie maszyny w nowej aktualizacji do darmowego "War Thunder"

Od dziś do stron konfliktu w "War Thunder" dołączają włosi. Dodatek "Regia Aeronautica" wprowadza 35 włoskich samolotów, a także kolejne siły powietrzne i czołgi dla pozostałych nacji.

Włoskie maszyny w nowej aktualizacji do darmowego "War Thunder"Źródło: Gaijin Entertainment
d2qmg5u
d2qmg5u

Najnowsza, darmowa aktualizacja do "War Thunder" wprowadza do rozgrywki samoloty wykorzystywane przez włoskie wojsko na przestrzeni lat 1930 – 1960. Wśród nich znajdziemy m.in. myśliwsko-szturmowy odrzutowiec Fiat G.91 (znany także jako Aeritalia G.91 lub „Gina”), ciężki, czterosilnikowy samolot bombowy Piaggio P.108B oraz jego siostrzany model P.108A wyposażony w działo L/40 kal. 102 mm, stworzony do niszczenia statków wroga.

Jakie inne nowości zobaczymy w grze? USA otrzyma M60A2 „Starship” - pojazd najwyższej klasy uzbrojony w działo kal. 152 mm oraz zdolny do wystrzeliwania pocisków kierowanych. Sowieci wzbogacą się o T-55A, czyli masowo produkowany radziecki czołg podstawowy I generacji, idealny do walki na krótkich dystansach oraz do flankowania wrogów. Niemieckie drzewko otrzyma swój pierwszy samochód pancerny Sd.Kfz. 234/2 „Puma” wyposażony w szybkostrzelną armatę 50 mm KwK 39 L/60.

Gaijin Entertainment
Źródło: Gaijin Entertainment

Do tego pojawią się zasłony dymne i wyrzutnie granatów, dwie nowe mapy, udoskonalona plansza z wcześniejszej wersji gry. Z kolei posiadacze PS4 Pro zobaczą "War Thunder" w rozdzielczości 4k!

Zagraj w "War Thunder" za darmo na stronie "warthunder.wp.pl"

d2qmg5u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qmg5u
Więcej tematów