Wiosenne wydarzenie w "Drakensang Online". Staw czoła potworom z kanałów

Królewskie miasto Kingshill zostało nawiedzone przez trzęsienia ziemi, a mieszkańcy znikają bez śladu. Od 12 kwietnia masz okazję zbadać miejskie kanały w Kingshill i znaleźć przyczynę tego problemu! Na śmiałków czekają runy, nowe wierzchowce i sekretne miejsca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiosenne wydarzenie w "Drakensang Online". Staw czoła potworom z kanałów
(Bigpoint)

Dziwne rzeczy dzieją się w kanałach pod Kingshill. Robotnicy nie wracają z domów, ziemia się trzęsie, bohaterowie giną bez śladu, a jakby tego było mało, pojawił się też robak śmierci. Miasto rozpaczliwie potrzebuje pomocy i jedynie Ty możesz to uczynić! Zaloguj się do "Drakensang Online".

Nie będzie to łatwe zadanie. W kanałach jest ciemno i wszędzie czai się niebezpieczeństwo. Zwiadowcy donoszą o odkryciu licznych stworów włóczących się po ciemnych tunelach. Niektórym z nich towarzyszą dodatkowo wielkie szczury. Możesz nie tylko podjąć z nimi z walkę, ale także spróbować je oswoić i wyruszyć w podróż ukrytymi ścieżkami Dracanii! Odważni poszukiwacze przygód na pewno skorzystają z tej okazji, zaś sprawni rzemieślnicy z Kingshill będą w stanie ulepszyć nowego wierzchowca. W kanałach możnaznaleźć też mnóstwo potężnych run, czekających na nowego właściciela.

Czy uda ci się przeżyć, odnaleźć robaka śmierci i zlikwidować zagrożenie ciążące nad Kingshill? Czy miasto będzie nadal istnieć, gdy wykonasz swoje zadanie? Od 12 do 30 kwietnia możesz połączyć siły ze swoimi przyjaciółmi lub też działać w pojedynkę i stawić czoła zanieczyszczonym kanałom Kingshill. Zagraj za darmo w "Drakensang Online".

Anton Mikhaylov
Bigpoint

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.