Trwa ładowanie...
d17atiz

Wielkopolska: 9-latek zginął przez grę komputerową. Zatrzymano podejrzanego

W sylwestrowe popołudnie w Turku w województwie wielkopolskim doszło do tragedii. 9-latek został pchnięty nożem przez starszego brata, ponieważ pokłócili się o grę komputerową.
Share
Nieoficjalne informacje donoszą, że 19-latek zabił młodszego brata z powodu gry
Nieoficjalne informacje donoszą, że 19-latek zabił młodszego brata z powodu gryŹródło: WP.PL
d17atiz

Tragiczny finał miała sprzeczka dwóch braci mieszkających w Turku w woj. wielkopolskim. Policja zatrzymała 19-latka, który miał pchnąć swojego 9-letniego brata, ponieważ spierali się o dostęp do komputera. Na tą chwilę potwierdzono jedynie, że 9-latek zginął, a zgłoszenie miało miejsce ok. godz. 13:00 31 grudnia.

Na oficjalne stanowisko policji co do okoliczności tragedii należy jeszcze poczekać Z informacji, które pojawiły się w mediach wynika, że ofiara miała na ciele kilka ran kłutych, a śledczy zabezpieczyli na miejscu przestępstwa nóż. W momencie gdy doszło do tragedii wraz z rodzeństwem w domu miały przebywać także matka i babcia.

d17atiz

- Na jutro jest zaplanowana sekcja zwłok dziecka. Dzięki niej poznamy przyczynę zgonu. Sekcja zostanie przeprowadzona około południa - przekazała PAP prokurator Aleksandra Marańda. Wprost dotarł do informacji, że podejrzany 19-latek trafił do szpitala, gdzie ma zostać poddany obserwacji psychologicznej. Nie wiadomo jednak, kiedy chłopak będzie przesłuchiwany przez policję.

Zobacz też: Matka zmarłej 2-latki ukrywała przemoc w rodzinie. "Tłumaczyła siniaki skazą krwotoczną"

d17atiz

Podziel się opinią

Share
d17atiz
d17atiz
Więcej tematów