Trwa ładowanie...
dqgls6i

Wielki turniej z cennymi nagrodami. Zagraj w "Łowców Zombi" i "Obrońców Galaktyki"

Dokładnie 1 września w grach Łowcy Zombi i Obrońcy Galaktyki ruszył turniej z cennymi nagrodami rzeczowymi marki Fury. Fani konkursów i współzawodnictwa będą zachwyceni! Zarejestruj się już teraz za darmo i przygotuj się na wielką dawkę ekscytującej rywalizacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielki turniej z cennymi nagrodami. Zagraj w "Łowców Zombi" i "Obrońców Galaktyki"
(Materiały prasowe)
dqgls6i

Turniej Aktywności Fury trwa między 1 a 30 września 2019 roku i w tym czasie należy regularnie wykonywać wskazane zadania w grach i zbierać specjalne punkty aktywności. Gracz, który uzbiera największą ilość punktów otrzyma specjalną nagrodę główną oraz dodatkowe nagrody wirtualne dla swojej postaci.

Dołączając do rywalizacji w grze Łowcy Zombi czeka na Ciebie zestaw 4in1 Thunderstrike, który składa się z klawiatury, myszy, słuchawek i podkładki – idealnie wypełni swoją rolę w wymagających rozgrywkach online. Kolejne nagrody rzeczowe to klawiatury Hurricane lub Spitfre oraz mysz bezprzewodowa Stalker lub Słuchawki Nighthawk.

W grze Obrońcy Galaktyki główną nagrodą rzeczową jest gamingowa kierownica Skipper, którą uzupełniają nagrody wirtualne w postaci 1000 Kredytów, unikatowej Skrzynki Tytana i zestawu zasobów dla bohatera. Nagrodą za kolejne miejsce są głośniki Skyray i mysz bezprzewodowa Stalker oraz szereg nagród wirtualnych.

dqgls6i

Nagrody za kolejne miejsca są wirtualne, w tym specjalne nagrody za progi punktowe, które są gwarantowaną nagrodą dla wszystkich uczestników.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Po rejestracji, wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 30 września 2019 o 23:59:59. Turniej Aktywności Fury został zorganizowany przy współpracy z marką Fury, która jest producentem szerokiej gamy profesjonalnych akcesoriów dla graczy: myszek, klawiatur, słuchawek, foteli i innych urządzeń gamingowych.

Łowcy Zombi to popularna polska gra o zombi za darmo, w której zostaniesz jednym z nieustraszonych herosów. Złowroga korporacja SIRUS i jej eksperymenty doprowadziły do straszliwej globalnej pandemii; powstrzymaj armie nieumarłych i uratuj resztki pozostałej cywilizacji przed okrutną korporacją SIRUS. Zostań najmocniejszym łowcą i powstrzymaj śmiertelny wirus transformujący ludzi w krwiożercze mutanty.

dqgls6i

Obrońcy Galaktyki to darmowa gra MMO rozgrywająca się w dalekiej przyszłości, kiedy ludzkość sięgnęła gwiazd i kolonizuje najdalsze planety naszej galaktyki. Na planecie X-52 dochodzi do obudzenia czegoś co pozostawało dotychczas uśpione. Z najgłębszego mroku powstaje okrutna armia, której celem jest bezwzględny podbój kosmosu i przekształcenie całego życia we wszechświecie.

Zarejestruj się już teraz i dołącz do ekscytującej rywalizacji.

Graj w Łowców Zombi na https://centralagier.wp.pl/Lowcy-Zombi
Graj w Obrońców Galaktyki na https://centralagier.wp.pl/Obroncy-Galaktyki

dqgls6i

Podziel się opinią

Share
dqgls6i
dqgls6i
Więcej tematów