Trwa ładowanie...

Wielka aktualizacja "World of Warplanes" - nowy tryb rozgrywki i klasa samolotów

Myśleliście, że podniebny odpowiednik "World of Tanks" umarł? My tak. Ale nowe wieści od Wargamingu dają jasno do zrozumienia, że specjaliści od sieciowych gier bitewnych nie zamykają swojej produkcji w hangarze.

Share
Wielka aktualizacja "World of Warplanes" - nowy tryb rozgrywki i klasa samolotówŹródło: Wargaming.net
d4imq1t

"World of Warplanes" dostaje drugie życie wraz z ogromną aktualizacją 2.0. Najbardziej interesujące zmiany? Przede wszystkim to tryb Conquest. Twórcy uważają, że "zmienia diametralnie obraz bitew". I chyba nie są dalecy od prawdy. Czemu? Bo do tej pory możliwości walki były ograniczone.

W "WoW" królował deathmatch, czyli swobodna bitwa, w której wygrywa ten, kto zaliczy najwięcej strąceń wrażych maszyn. Conquest wprowadzi znacznie więcej taktyki do gry. Jego celem będzie utrzymywanie przewagi w kluczowych sektorach mapy. Za zwycięstwo będzie więc odpowiedzialna drużyna, a nie pojedynczy "wymiatacze".

Kolejną nowością jest nowa klasa samolotów - bombowce. Ich zadaniem oczywiście nie będzie bezpośrednia walka, a zrzucanie ładunków na określone cele. Nie będą to jednak bezbronne maszyny, na tyle kadłuba znajdzie się gniazdo dla strzelca.

Z pomniejszych zmian warto wyróżnić przemodelowanie dotychczasowych klas samolotów oraz usprawnienie i uproszczenie interfejsu rozgrywki. Darmowa rejestracja na stronie https://worldofwarplanes.eu.

d4imq1t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4imq1t
Więcej tematów