Trwa ładowanie...

Wielka aktualizacja w grze "Obrońcy Galaktyki". I 300 Kredytów dla każdego.

W popularnej grze MMO "Obrońcy Galaktyki" właśnie miała miejsce duża aktualizacja. Dodatek "Pustka Kosmosu" to nowa zawartość oraz szereg usprawnień i modyfikacji gry. Z okazji wydania dodatku, twórcy gry przygotowali specjalny bonus – wpisz w grze "PustkaKosmosu" i odbierz 300 Kredytów za darmo!

Wielka aktualizacja w grze "Obrońcy Galaktyki". I 300 Kredytów dla każdego.Źródło: Playlink
d3gezdr
d3gezdr

W ramach rozszerzenia wydłużono wątek fabularny w kampanii nowych przeciwników, dzięki czemu twój bohater ma możliwość otrzymać nowe trofea. Gracze będą mogli zmierzyć się z i rywalizuj o najpotężniejsze przedmioty w nowej lokacji Twierdzy Cyborgów. Odwiedź ze swoimi kolegami Czarną Wieżę. Wejdź do gry i wykup nowego droida, by wspierał Cię w walce z hordami cyborgów. Nowi towarzysze to nie tylko potężne droidy bojowe, ale także zabawne postacie, jak Robokot czy Mecha Lis.

Dodatek "Pustka Kosmosu" to także możliwość wytrenowania swojego herosa przy użyciu nowych opcji treningowych i Umiejętności. Nie zapomniej zrealizować kodu! Wpisz: "PustkaKosmosu" i odbierz darmowy zastrzyk gotówki, w postaci 300 Kredytów.

Zagraj za darmo na stronie centralagier.wp.pl/Obroncy-Galaktyki.

d3gezdr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gezdr
Więcej tematów