Trwa ładowanie...
d3pm5wl

"Wiedźmin" za darmo. Wystarczy chwila, żeby dostać

Polski sklep gog.com rozdaje grę "Wiedźmin: Edycja Rozszerzona". Co trzeba zrobić, żeby dostać kultowe dzieło CD Projekt RED za darmo? Niewiele.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od pierwszego "Wiedźmina" zaczął się sukces CD Projekt RED
Od pierwszego "Wiedźmina" zaczął się sukces CD Projekt RED (Facebook.com, Fot: Facebook)
d3pm5wl

Oferta na darmowego "Wiedźmina: Edycja Rozszerzona" trwa. Czy jest haczyk? Niewielki. Na stronie gog.com wystarczy zalogować się na swoje konto i mieć do niego przypisaną grę "Gwint". Spokojnie, jest darmowa, więc jeśli jeszcze jej nie macie, to nie trzeba wydawać dodatkowo pieniędzy.

Następnie należy zapisać się do newslettera sklepu gog.com i cena "Wiedźmina: Edycja Rozszerzona" automatycznie spadnie do zera. Pierwsza produkcja Geralta stanie się darmowa - użytkownik musi ją tylko przypisać do własnego konta.

"Wiedźmin: Edycja Rozszerzona" ma oczywiście swoje lata - w końcu to gra z 2007 roku. Ale jeżeli ktoś nie grał albo robił to dawno temu, to ma idealną okazję, aby nadrobić zaległości. Szczególnie warto przypomnieć sobie materiał o powstawaniu "Wiedźmina":

To świetna prezentacja tego, jak długą drogą przebyły różne studia, aby przenieść świat "Wiedźmina" na ekrany komputerów. Archiwalne materiały, anegdoty, ale też niełatwe momenty. W tej historii nie ma "lukru". To nie tylko opowieść o chwale, ale też o niełatwych, pionierskich czasach, zmaganiach młodych twórców, problemach. Całość jest też fachowo zrealizowana.

źródło: Eurogamer

d3pm5wl

Podziel się opinią

Share

d3pm5wl

d3pm5wl