Trwa ładowanie...
d3xy42r

Wiedźmin: Netflix pokazał nowe zdjęcia z serialu. Wyglądają świetnie!

Fani czekają z niecierpliwością na serial "Wiedźmin", nad którym pracuje Netflix. Do premiery zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz możemy zobaczyć nowe zdjęcia, które zdradzą nieco więcej na temat najnowszej produkcji Netflix.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wiedźmin" na najnowszych zdjęciach prezentuje się świetnie
"Wiedźmin" na najnowszych zdjęciach prezentuje się świetnie (Materiały prasowe)
d3xy42r

W Netflixowym "Wiedźminie" w roli Geralta występuje Henry Cavill. Już jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć, jak aktor będzie prezentował się jako zabójca potworów, a Cavill od początku musiał zmierzyć się z licznymi słowami krytyki. Na najnowszych zdjęciach możemy zobaczyć m.in. Geralta na jego koniu - Płotce. Widać, że twórcy wzięli sobie do serca uwagi fanów, że dotychczasowe materiały pokazywały Geralta, jako nieco zbyt "hollywoodzkiego". Tym razem otrzymujemy nieco bardziej mroczne zdjęcia z planu.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Od czasu zaprezentowania trailera serial wzbudza wiele kontrowersji i pojawiają się mieszane opinie. Nowe zdjęcia mogą jednak nieco uspokoić fanów, którzy martwią się, czy "Wiedźmin" od Netflixa nie będzie zbyt cukierkowy.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Wśród postaci na nowych zdjęciach pojawiła się również Yennefer (Anya Chalotra), chociaż mogliśmy ją już zobaczyć na prezentowanym wcześniej zwiastunie serialu.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Warto przypomnieć, że serial nad którym pracuje Netflix będzie adaptacją powieści Andrzeja Sapkowskiego i nie będzie czerpał inspiracji z gry komputerowej stworzonej przez CD Projekt RED. Twórcom serialu bardzo zależy na tym, by jak najwierniej odwzorować świat opisany przez Sapkowskiego.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Z najnowszych informacji wynika, że serial "Wiedźmin" będziemy mogli obejrzeć na Netflixie już 17 grudnia 2019.

d3xy42r

Zobacz też: "The Witcher". Zwiastun produkcji Netfliksa

d3xy42r

Podziel się opinią

Share
d3xy42r
d3xy42r
Więcej tematów