Trwa ładowanie...

"Wiedźmin: Edycja Rozszerzona" za darmo! Odbierz grę i multum gratisów

Powiedzieć, że pierwszy "Wiedźmin" jest produkcją ważną to jakby stwierdzić, że Moskwa to całkiem spore miasteczko. Debiutancka produkcja CD Projekt RED odbiła się echem w całej branży rozrywkowej, dając fundament pod największą obecnie spółkę na GPW. Teraz można odebrać ją zupełnie za darmo.

"Wiedźmin: Edycja Rozszerzona" za darmo! Odbierz grę i multum gratisówŹródło: YouTube.com
dn5u0vh
dn5u0vh

Prezent znajdziecie na platformie GOG.com. Co warte podkreślenia, rozdawana jest nie wydana w 2007 r. wersja podstawowa, lecz tzw. "Edycja Rozszerzona" z roku 2008. Gra jest więc doszlifowana pod kątem technicznym, jak również wyposażona we wszelkie możliwe usprawnienia, takie jak rozbudowany wygląd postaci czy lepszy niż w oryginale system ekwipunku.

Ponadto, wraz z nią otrzymujemy m.in. cyfrowy artbook, ścieżkę dźwiękową, mapę świata, instrukcję i zestaw tapet. Innymi słowy: wszystko to, czego oczekiwać mógłby entuzjasta. I jest to, podkreślmy, rozdawane całkowicie za darmo. Tak więc lepszej okazji do nadrobienia "Wiedźmina", jeśli ktoś jeszcze nie dodał go do swej kolekcji, prędko nie będzie.

Fabularnie "Wiedźmin" skupia się wokół wydarzeń odbywających się po zakończeniu powieści "Pani Jeziora". Scenarzyści zastosowali jednak sprytną sztuczkę, która pozwala na wtajemniczenie osób nieznających twórczości literackiej Andrzeja Sapkowskiego. Jako iż bohater Geralt został dotknięty amnezją, wydarzenia są tłumaczone na bieżąco. Protagonista powraca do Kaer Morhen, siedziby wiedźmińskiej, by zmierzyć się z morderczą organizacją Salamandra.

Szczegóły dotyczące darmowej kopii gry znajdziecie pod tym adresem. Trzeba tylko pamiętać, aby odebrać prezent możliwie szybko, gdyż akcja trwa do 6 sierpnia 2020 r. włącznie.

dn5u0vh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn5u0vh
Więcej tematów