Trwa ładowanie...
d7jxgfi

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona i Dying Light: Bad Blood za darmo. Niestety nie dla każdego

Dwa polskie hity można zgarnąć teraz za darmo, chociaż nie wystarczy jedno kliknięcie. Podpowiadamy, jak zgarnąć bezpłatnie gry "Wiedźmin: Edycja Rozszerzona" i "Dying Light: Bad Blood".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dying Light: Bad Blood za darmo dla posiadaczy Dying Light
Dying Light: Bad Blood za darmo dla posiadaczy Dying Light (Materiały prasowe)
d7jxgfi

Jak czytamy w serwisie Łowcy Gier, CD Projekt po raz kolejny udostępnił promocję, w której za darmo możemy do swojego konta GOG dodać grę "Wiedźmin: Edycja Rozszerzona". W tym celu musimy:

  • zalogować się na swoim koncie GOG.com
  • dodać do biblioteki grę "Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana"
  • zapisać się do newslettera na tej stronie.

Poza "Wiedźminem" otrzymamy również w prezencie darmową paczkę kart do "Gwinta".

Zobacz też: "Gwint: Wojna krwi" - nowa fabuła od twórców "Wiedźmina"

d7jxgfi

"Dying Light: Bad Blood" za darmo

Posiadacze "Dying Light" mogą za darmo otrzymać "Dying Light: Bad Blood". W tym celu wystarczy zalogować się na tej stronie swoim kontem Steam, PS4 lub Microsoft.

Gracze zwrócili uwagę w komentarzach, że czasami gra nie dodaje się automatycznie do biblioteki, jeśli nie mamy zainstalowanej na dysku "Dying Light". Problem zdaje się występować jednak przypadkowo, ponieważ wiele osób zwraca uwagę, że wystarczyło mieć "Dying Light" dodane do biblioteki gier na Steamie, by "Bad Blood" bez problemu uzupełniło kolekcję.

"Dying Light: Bad Blood" to gra nastawiona na multiplayer. Tytuł stanowi samodzielny dodatek do podstawowej odsłony gry, który od 2018 dostępny jest w ramach wczesnego dostępu. Niestety fani serii będą musieli zadowolić się na razie jedynie "Dying Light: Bad Blood", ponieważ Techland zapowiedział jednocześnie przesunięcie premiery "Dying Light 2".

d7jxgfi

Źródło: Łowcy Gier

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d7jxgfi

d7jxgfi
d7jxgfi