Trwa ładowanie...

Weź udział lub kibicuj w konkursie cosplay na T-Mobile Warsaw Games Week / LifeTube Video Fest 2017

Wraz z trzecią edycją T-Mobile Warsaw Games Week / LifeTube Video Fest 2017 przychodzi szansa wzięcia udziału w jednym z najciekawszych konkursów cosplay!

Weź udział lub kibicuj w konkursie cosplay na T-Mobile Warsaw Games Week / LifeTube Video Fest 2017Źródło: Mindspot
d45wpft
d45wpft

Z przyjemnością informujemy, iż w tym roku już po raz trzeci w trakcie imprezy odbędzie się konkurs cosplay, pod patronatem marek PlayStation oraz Good Loot. Na cosplayerów, którzy przygotują najlepsze stroje czeka prestiżowa nagroda główna - Grand Prix w wysokości 2500 zł! Oprócz tego, jury konkursu wyłoni również stroje, które otrzymają wyróżnienia. Pula nagród wyróżnień wynosi łącznie 1500 zł. Na zwycięzców czekają również nagrody rzeczowe – tradycyjnie ubrania i gadżety od Good Loot oraz konsola PlayStation 4 Pro i 2 kontrolery Dual Shock 4 od PlayStation.

W tym roku w jury zasiądą: cosplayer Michał Gwiazda z Crafts of Two, Tadeusz Zieliński oraz Kinga Kujawska jako reprezentantka firmy PlayStation Polska. Konkurs odbędzie się w sobotę 14 października o godzinie 15.00 na scenie głównej w hali numer 3. Zgłoszenia osób, które chciałyby wystartować w tym konkursie należy wysyłać na adres konkurs@cenega.com, natomiast regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://bit.ly/WGW_Cosplay.

Bilety na WGW dostępne są tutaj.

d45wpft
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45wpft
Więcej tematów