WP

"Weedcraft Inc." to nowy polski tycoon. Vile Monarch przedstawia marihuanę jako wielki biznes

Polska firma pracuje nad grą, w której zajmiemy się narkobiznesem. Oto "Weedcraft Inc.", połączenie zarządzania, narkotyków i rozrywki. A wszystko legalnie, bo dzieje się na ekranie komputera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zarządzanie "zielarskim" biznesem
Zarządzanie "zielarskim" biznesem (Materiały prasowe)
WP

Gra zostanie wydana na PC w 2019 roku i weźmie pod lupę biznes marihuany w Stanach Zjednoczonych, dotykając tematów produkcji i sprzedaży, ale też aspektów politycznych oraz kulturowych w skomplikowanej relacji między Ameryką a tą kłopotliwą, niezwykłą rośliną.

Za grą stoi studio Vile Monarch, założone przez osoby współodpowiedzialne za "This War of Mine" oraz zasilone talentem twórców maczających palce m.in. w serii "Wiedźmin", "Hard West" czy "Shadow Warrior 2".

WP

Przyszli magnaci zielarscy będą musieli uważnie zarządzać swoimi zasobami przy hodowli i dystrybucji, kultywować rośliny czy krzyżować ze sobą różne ich odmiany, aby stworzyć nowe, przycięte pod gusta wyrobionej klienteli. Do pozostałych obowiązków graczy należeć będzie pielęgnowanie personelu oraz pielenie konkurencji.

Zupełnie jak w życiu, biznes związany z trawką to mnóstwo okazji i jeszcze więcej problemów. Policja i politycy nie pozostaną obojętni na decyzje graczy, skupionych na dążeniu do maksymalizacji wzrostu i minimalizacji ryzyka.

"Weedcraft Inc." przedstawia trudny i kontrowersyjny temat we wnikliwy i niebanalny sposób, oferując wachlarz urozmaiconych scenariuszy, pełnych unikalnych postaci, w miarę rozwoju imperium stających po stronie graczy i przeciwnej. Trzymanie się z politykami, opłacanie glin, walka o dostęp do terapeutycznej marihuany czy wykorzystywanie systemu prawnego – wszystkie obrane kroki prowadzą tylko w jednym kierunku: zamiany zielonego w zielone. Ścieżkę dźwiękową tworzą czołowi polscy producenci hip hopowi, m.in. DJ Eprom.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP