Trwa ładowanie...

Ważna aktualizacja dla Mabinogi Duel

Jeśli grywacie w Mabinogi Duel, to z pewnością zainteresuje was fakt, że gra dostała kolejną, sporą aktualizację. Nosi ono nazwę Mabinogi Duel x BlazBlue Collaboration i wiele zmienia w rozgrywce. W najnowszym uaktualnieniu połączą się światy strategicznej karcianki i opracowanej w porozumieniu z Arc System Works bijatyki z serii BlazBlue. Aktualizacja jest już dostępna dla nowych i powracających graczy w App Store i na Google Play.

Ważna aktualizacja dla Mabinogi DuelŹródło: Nexon
d3feap5
d3feap5

Mabinogi Duel to gra, która bazuje na uznanej grze komputerowej MMO – Mabinogi, dzięki pięknie zaprojektowanym kartom, umożliwia strategom TCG pojedynki przeciwko graczom z całego świata. Aktualizacja “Mabinogi Duel x BlazBlue Collaboration” zawiera 24 nowe karty i dialogi bazujące na oryginalnej fabule i postaciach z popularnej bijatyki BlazBlue.

Najnowsza aktualizacja zawiera:
Synergiczne karty bustujące BlazBlue: 24 nowe karty, w tym 19 kart postaci oraz pięć kart specjalnych. Podczas grania nowymi kartami gracze doświadczą oryginalnych dialogów z gry BlazBlue.

Wydarzenia bohaterów BlazBlue: gracze, którzy zakupią “Blazblue Collaboration Season Booster Pack” i BLZ karty sezonowe (Season Cards) dla każdego bohatera, zdobędą karty zawierające popularne postacie z BlazBlue, takie jak Ragna, Jin, Noel i Rachel, których będzie można używać podczas pojedynków od teraz do 15 marca

d3feap5

- Dla karty z Ragną – gracze muszą zdobyć 25 BLZ Season Cards
- Dla karty z Jinem – gracze muszą zdobyć 50 BLZ Season Cards
- Dla karty z Noel – gracze muszą zdobyć 75 BLZ Season Cards
- Dla karty z Rachel – gracze muszą zdobyć 100 BLZ Season Cards

*Nowa arena współzawodnictwa: *od dziś do 15marca pojedynki będą rozgrywane na nowej arenie ze specjalnymi zasadami, które m.in. nie pozwalają na używanie zaklęć na arenie PvP. Gracze w tych pojedynkach będą mogli zdobyć różne nagrody m.in. klejnoty (gems), specjalne bilety i karty EXT dla różnych aren.

Wyzwania wewnętrzne: od dziś do 14 marca gracze mogą uczestniczyć w różnych poziomach wyzwania, aby zdobyć różnorodne nagrody, takie jak bilety rabatowe i specjalne oraz klejnoty.

d3feap5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3feap5
Więcej tematów