Trwa ładowanie...
gry
25-06-2020 14:09

WARHAMMER 40,000 ROZPOCZYNA INWAZJĘ W WORLD OF WARSHIPS!

W World of Warships pojawi się nowa zawartość – m.in. skórki okrętów, kamuflaże i dowódcy – z motywami reprezentującymi Imperium Ludzkości i siły Chaosu

WARHAMMER 40,000 ROZPOCZYNA INWAZJĘ W WORLD OF WARSHIPS!Źródło: materiały partnera
dbjiom7
dbjiom7

Materiał Partnera

19 czerwca 2020 r. – Wargaming wprowadza dziś do World of Warships mroczny splendor uniwersum Warhammer 40,000. Gracze mają do wyboru szereg pakietów zawierających tematyczne skórki okrętów, dowódców z unikalnym podkładem głosowym, a także kamuflaże i flagi inspirowane dwiema największymi frakcjami w galaktyce Warhammer 40,000: międzyplanetarnym Imperium Ludzkości oraz siłami służącymi Bogom Chaosu.

Od 22 czerwca pakiety z motywami z Warhammer 40,000 będą też dostępne w World of Warships: Legends na Xbox i PS4.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Gracze mogą już obejrzeć materiały wideo, dzięki którym dowiedzą się, co ten epicki projekt wnosi do świata World of Warships (PC) i World of Warships: Legends.

dbjiom7

Imperium Ludzkości i Chaos będą reprezentowane przez unikalne, siejące postrach okręty, za których sterami staną nieustraszeni dowódcy: Justinian Lyons XIII oraz Arthas Roqthar "Mroźny”.

"Jako że sam jestem fanem Warhammera 40,000, bardzo cieszę się, że te epickie okręty wreszcie zawinęły do naszych portów. Niezwykły wygląd tych jednostek w połączeniu z dramatyzmem podkładu głosowego z pewnością przyprawi graczy o dreszcze, przywołując mroczne obrazy dystopijnego świata 40K. Jestem pewien, że prowadzenie rozgrywki przy użyciu tych okrętów sprawi graczom tyle samo radości, ile nam przyniosło ich projektowanie” – powiedział Philip Molodkovets, producent wykonawczy World of Warships.

"Po niezwykle udanych projektach związanych z World of Tanks: Blitz i World of Tanks z radością powracamy do współpracy ze studiem Wargaming. Jako wierni fani World of Warships nie możemy doczekać się momentu, w którym wielbiciele tej gry będą mogli zanurzyć się w atmosferze uniwersum Warhammer 40,000 dzięki tym pięknie zaprojektowanym motywom” – powiedział Jon Gillard, globalny dyrektor ds. licencji w firmie Games Workshop.

World of Warships z powodzeniem powołuje do życia projekty, w ramach których wzbogaca treść gry poprzez współpracę z innymi twórcami, nie ingerując przy tym w aspekty historyczne ani nie utrudniając rozgrywki tym graczom, którzy wolą prowadzić ją w standardowy sposób. Dzięki elastycznemu systemowi filtrów gracze mogą spersonalizować warstwę wizualną gry lub, jeśli zechcą, całkowicie wyłączyć nowo wprowadzone motywy. Współpraca z firmą Games Workshop pozwala cieszyć się wyjątkowym stylem graficznym stworzonego przez nią świata, a jednocześnie nie wpływa na sposób prowadzenia rozgrywki.

Materiał Partnera

dbjiom7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dbjiom7
Więcej tematów