Trwa ładowanie...

War Thunder prezentuje "Kroniki II Wojny Światowej"

Gaijin Entertainment, twórcy sieciowej gry akcji "War Thunder", prezentują "Kroniki II Wojny Światowej", serię wydarzeń powiązanych z największymi bitwami z lat 1941-1945. Aż do 10 maja, gracze będą mogli stanąć do ponad 40 wyzwań, w trakcie których będą mieli okazję zdobyć cztery nowe, unikatowe pojazdy premium.

War Thunder prezentuje "Kroniki II Wojny Światowej"Źródło: Gaijin Entertainment
d1j08mx
d1j08mx

Nowe maszyny to: amerykański samochód pancerny T18E2, francuski niszczyciel czołgów Lorraine 155 MLE.50, brytyjski myśliwiec Whirlwind P.9 oraz radziecki wielozadaniowy myśliwiec TANDEM-MAI. Poza nowymi pojazdami, gracze, którzy wezmą udział w wydarzeniach, zostaną nagrodzeni wyjątkowymi ozdobami. Zagraj za darmo na https://centralagier.wp.pl/War-Thunder.

Najważniejsze bitwy

Wszystkie zaprezentowane w ramach "Kronik II Wojny Światowej" bitwy zostaną przedstawione w kolejności chronologicznej. Wydarzenie rozpocznie się od niemieckiej inwazji na ZSRR w 1941, a zakończy na operacji berlińskiej i walkach o stolicę III Rzeszy. W międzyczasie wirtualni czołgiści i piloci będą mieli okazję odwiedzić europejskie miasta, poczuć żar pustyń północnej Afryki lub wznieść się nad Pacyfik. Każdego dnia dostępnych będzie sześć wyzwań, a otrzymane za ich pokonanie „Nagrody Kronik” pozwolą odblokować wymienione wcześniej maszyny oraz ozdoby.

Nagrody premium

Poza specjalnymi nagrodami, związanymi z nowym wydarzeniem, specjalne bonusy, w tym pojazdy premium, będą dostępne także za wykonywanie zadań w standardowych potyczkach. Dzięki zdobywanym w ten sposób częściom, możliwe będzie odblokowanie dwóch dodatkowych maszyn. Drzewko ZSRR powiększy się o zdobyczny brytyjski czołg piechoty Matilda Mk. II, natomiast Amerykanie otrzymają bombowiec PV-2D Harpoon. Postępy w wykonywaniu zadań będą na bieżąco aktualizowane na oficjalnej stronie gry i po osiągnięciu konkretnych kamieni milowych zostaną wręczone odpowiadające im nagrody.\

Więcej informacji na temat wydarzenia, w tym lista nagród, a także dokumentacja historyczna oraz techniczna nowych maszyn premium, znajduje się na stronie http://wt.link/chronicle.

d1j08mx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1j08mx
Więcej tematów