Trwa ładowanie...

War Thunder – premiera aktualizacji „Imperial Navy”

Gaijin Entertainment ogłasza premierę aktualizacji „Imperial Navy” do swojej darmowej gry akcji War Thunder. Po raz pierwszy do gry trafia japońska marynarka – aż 25 statków. Począwszy od kutra torpedowego T1 po ciężki krążownik Furutaka. Dodatkowo, wraz z najnowszym dodatkiem, w grze pojawi się 10 nowych czołgów, 13 samolotów i śmigłowiec.

War Thunder – premiera aktualizacji „Imperial Navy”Źródło: Materiały prasowe
d258wv9
d258wv9

Ciężki krążownik Furutaka jest pierwszym tego typu okrętem w War Thunder. Został on zbudowany w latach 20. ubiegłego wieku. W grze zaprezentowano jego późniejszą wersję, po modernizacji z 1937 roku. Jednostka ta wzięła udział w bitwie o wyspę Savo. Innym interesującym okrętem jest ścigacz okrętów podwodnych Karo-Tei Typ 2, który zwalczał amerykańskie jednostki w pobliżu Okinawy i Filipin.

Do gry trafił także pierwszy japoński śmigłowiec – AH-1S. Tak jak w rzeczywistości, został on przyozdobiony specjalnym malowaniem przedstawiającym Wakana Kisarazu, jedną z czterech fikcyjnych postaci, które stały się symbolem bazy lotniczej Kisarazu w 2012 roku. Śmigłowce szturmowe udekorowane w ten sposób zdobyły uznanie fanów militariów oraz mediów. Pojawiły się również w grze „Rick G Earth” i zainspirowały serię modeli do sklejania. Dzięki porozumieniu pomiędzy Gaijin Entertainment i Zoo Corporation, gracze mogą cieszyć oficjalnym malowaniem w grze.

Najnowsza aktualizacja wprowadziła do gry także radziecki system pocisków przeciwlotniczych Tunguska. Z kolei do amerykańskiego drzewka technologicznego wprowadzono Bradleya ADATS uzbrojonego w działko i 8 pocisków kierowanych, a do brytyjskiego Stormera HVM. Wyposażony jest on w 16 pocisków, z których każdy dzieli się na trzy kolejne.

Fani nowoczesnych czołgów ucieszą się z Leclerc S1. Jednostka ta wciąż jest używana we francuskiej armii. Jest szybka i dobrze opancerzona, bez problemu poradzi sobie z M1A1 Abrams, czy T-80U. Do japońskiego drzewka trafił kołowy niszczyciel czołgów Typ 16 MCV, który do służby wszedł zaledwie rok temu! Brytyjscy piloci mogą zasiąść za sterami Huntera F.6 uzbrojonego w eksperymentalne pociski SRAAM. Miłośnicy niemieckiego lotnictwa z pewnością wykorzystają szansę na zdobycie Messerschmitta Me 264, prototypowego ciężkiego bombowca będącego częścią projektu Amerikabomber.

Zagraj w War Thunder.

d258wv9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d258wv9
Więcej tematów