Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
wiadomości
20-09-2018 15:43

"War Thunder" podrywa śmigłowce do lotu, a piloci wznoszą okrzyki radości

Gaijin Entertainment ogłasza premierę aktualizacji 1.81 zatytułowanej "Walkirie". Wprowadza ona do gry nowy typ pojazdu - śmigłowce bojowe, poszerza dostępne już uzbrojenie o nowe czołgi, samoloty oraz dodaje nowe mapy, a także oferuje wsparcie dla kontrolera Thrustmaster T.Flight HOTAS One wersji na Xbox One.

"War Thunder" podrywa śmigłowce do lotu, a piloci wznoszą okrzyki radościŹródło: Materiały prasowe
d15uxjf
d15uxjf

Śmigłowce bojowe są najnowszym typem pojazdów w arsenale "War Thunder". W dniu premiery aktualizacji dostępne są one w kilkunastu wariantach, różnych dla wojsk Stanów Zjednoczonych i oddziałów Związku Radzieckiego. Zestaw śmigłowców USA obejmuje trzy rodzaje Bell UH-1 Huey, symbolu Wojny w Wietnamie, jak również trzy warianty Bell AH-1 Cobra, pierwszego dedykowanego śmigłowca bojowego, który został wprowadzony do seryjnej produkcji. Związek Radziecki otrzymuje wielofunkcyjny Mi-4AV, wiele wariantów słynnego "latającego czołgu" Mi-24 "Crocodile" (określanego przez NATO mianem "Hind") i jego nowoczesną wersję - Mi-35M.

Podczas zamkniętych beta testów, śmigłowce będą mogły brać udział w połączonych bitwach zbrojnych z pojazdami naziemnymi na wszystkich poziomach trudności. Gracze skorzystają z bogatego arsenału tj. armat, rakiet, bomb i pocisków zdalnie sterowanych służąc jako wsparcie powietrzne lub jednostki przeciwczołgowe. Piloci helikopterów, narażeni na ataki pojazdów przeciwlotniczych, jak również samolotów, muszą korzystać ze swojej prędkości i manewrowości, aby uniknąć nadchodzącego ognia.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Aby wypróbować helikoptery, gracze mogą przyłączyć się do zamkniętych testów, wykonując specjalne zadania w grze lub poprzez zakup pakietu tych pojazdów w sklepie. Z czasem w grze pojawiać się będzie więcej śmigłowców, odpowiednich dla poszczególnych krajów. Planowane są również testy nowych trybów gry poświęconych wyłącznie rozgrywce z udziałem helikopterów.

d15uxjf

Kolejne nowości dostępne w aktualizacji to nowoczesne czołgi i samoloty, w tym M247 Sergeant York SPAAG z przeciwlotniczymi pociskami zbliżeniowymi dla USA, popularny francuski Batignolles-Châtillon Char 25t, Leopard A1A1 z działkiem L/44 dla Niemiec, a także T-80B dla Związku Radzieckiego.

Dostępne są również cztery nowe mapy. Na "Pustyni amerykańskiej" pojazdy naziemne biorą udział w walce na krótkim dystansie w fikcyjnej amerykańskiej wiosce lat 60-tych, podczas gdy "Wietnam" rzuca wyzwanie pilotom w powietrznej bitwie o dżunglę indochińską. "Port Śródziemnomorski" i "Zatoka Zielonych Gór" to dwie nowe mapy morskie wzorowane odpowiednio na włoskim i północno morskim wybrzeżu.

Po więcej szczegółów dotyczących aktualizacji 1.81 o nazwie "Walkirie" zapraszamy do pełnej listy zmian, którą można przeczytać na oficjalnej stronie gry: www.warthunder.com

d15uxjf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15uxjf
Więcej tematów