Trwa ładowanie...

War Thunder: Marynarka wojenna w trybie Wojny Światowej

Już wkrótce wspólne operacje sił powietrznych, morskich i lądowych w darmowej grze multiplayer War Thunder.

War Thunder: Marynarka wojenna w trybie Wojny ŚwiatowejŹródło: informacja prasowa
d258wv9
d258wv9

W wojskowej grze akcji War Thunder rozpocznie się drugi sezon trybu Wojny Światowej - „Attack from the Sea”. Gracze będą mogli wcielić się w uczestników słynnych historycznych bitew, nie tylko jako siły lądowe i powietrzne, ale również jako jednostki morskie. W nowym sezonie armia amerykańska będzie walczyć na filipińskiej wyspy Luzon z siłami Imperialnej Japonii, a Sowieci będą musieli zmierzyć się z Niemcami , aby zająć Półwysep Krymski. Gracze będą mogli przeprowadzić dwie bitwy śródlądowe – bitwę o Caen i operację Nordwind.

W trybie Wojny Światowej dowódcy obu armii przemieszczają siły powietrzne i lądowe na strategicznej mapie. Bezpośrednie stracie odbywa się podczas bitwy między graczami, a jego wynik wpływa na sytuację na mapie. Do gry dodano również nowe typy armii - artylerię nadbrzeżną, statki i okręty desantowe, eskadry niszczycieli i krążowników oraz nowe misje bojowe- obronę konwoju jednostek desantowych, obronę powietrzną artylerii przybrzeżnej, ataki łodzi patrolowych na ciężkie krążowniki.

W czasie bitew rekonstrukcyjnych gracze mogą użyć jedynie autentycznych maszyn, które brały udział w danej potyczce II Wojny Światowej. Gracze otrzymają w pełni odblokowane czołgi, okręty i samoloty. Dostępna będzie także większa możliwość wyboru maszyn, oczywiście pod warunkiem zgodności historycznej.

d258wv9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d258wv9
Więcej tematów